Kategorie

 • Widok:
na stronę
 • Wóz strażacki sensoryczny czerwony duży Rubbabu. Duży sensoryczny wóz strażacki marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy czerwony kolor, czarną drabinę i czarne koła.

  Wóz strażacki sensoryczny czerwony duży Rubbabu. Duży sensoryczny...

 • Wywrotka sensoryczna pomarańczowa duża Rubbabu. Duża sensoryczna wywrotka marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy pomarańczowy kolor, intensywnie niebieską pakę i czarne koła.

  Wywrotka sensoryczna pomarańczowa duża Rubbabu. Duża sensoryczna...

 • Autobus sorter z 6 klockami sensoryczny różowy Rubbabu. Duży sensoryczny autobus sorter marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy różowy kolor, czarne koła i 6 różnokolorowych geometrycznych klocków do umieszczenia w odpowiednich otworach na bocznych...

  Autobus sorter z 6 klockami sensoryczny różowy Rubbabu. Duży...

 • Pociąg z 3 magnetycznymi wagonami sensoryczny Rubbabu. Duży sensoryczny pociąg z 3 wagonami marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawozieloną lokomotywę i trzy wagony w intensywnych kolorach – niebieskim, pomarańczowym i różowym, które łączy się ze sobą...

  Pociąg z 3 magnetycznymi wagonami sensoryczny Rubbabu. Duży...

 • Karetka sensoryczna czerwona duża Rubbabu. Duży sensoryczna karetka marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy czerwony kolor, biały krzyż na bocznej ściance i białego „koguta” na dachu, oraz czarne koła.

  Karetka sensoryczna czerwona duża Rubbabu. Duży sensoryczna karetka...

 • Lokomotywa sensoryczna niebieska duża Rubbabu. Duża sensoryczna lokomotywa marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy niebieski kolor i czarne koła.

  Lokomotywa sensoryczna niebieska duża Rubbabu. Duża sensoryczna...

 • Samolot sensoryczny pomarańczowy duży Rubbabu. Duży sensoryczny samolot marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy pomarańczowy kolor i czarne koła – większe z przodu i mniejsze z tyłu.

  Samolot sensoryczny pomarańczowy duży Rubbabu. Duży sensoryczny...

 • Bolid wyścigowy sensoryczny czerwony duży Rubbabu. Duży sensoryczny bolid wyścigowy marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia.

  Bolid wyścigowy sensoryczny czerwony duży Rubbabu. Duży sensoryczny...

 • Słoń do ciągnięcia sensoryczny niebieski Rubbabu. Słoń do ciągnięcia marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowe miękkie i przyjemne w dotyku zwierzątko-pojazd ma jaskrawy niebieski kolor i intensywnie żółte koła.

  Słoń do ciągnięcia sensoryczny niebieski Rubbabu. Słoń do...

 • Żyrafa do ciągnięcia sensoryczna różowa Rubbabu. Żyrafa do ciągnięcia marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowe miękkie i przyjemne w dotyku zwierzątko-pojazd ma jaskrawy różowy kolor i intensywnie żółte koła.

  Żyrafa do ciągnięcia sensoryczna różowa Rubbabu. Żyrafa do...

 • Dinozaur do ciągnięcia sensoryczny zielony Rubbabu. Dinozaur do ciągnięcia marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowe miękkie i przyjemne w dotyku zwierzątko-pojazd ma jaskrawy zielony kolor i intensywnie żółte koła.

  Dinozaur do ciągnięcia sensoryczny zielony Rubbabu. Dinozaur do...

 • Karetka sensoryczna czerwona Rubbabu. Sensoryczna karetka marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy czerwony kolor, biały krzyż na bocznej ściance, białego „koguta” na dachu i czarne koła.

  Karetka sensoryczna czerwona Rubbabu. Sensoryczna karetka marki...

 • Samochód sensoryczny różowy Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Samochód sensoryczny różowy Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny...

 • Autobus sensoryczny fioletowy Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Autobus sensoryczny fioletowy Rubbabu jest bardzo miękki i...

 • Samolot sensoryczny turkusowy Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Samolot sensoryczny turkusowy Rubbabu jest bardzo miękki i...

Pokazuje 1 - 15 z 133 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór