Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Prezent dla 5 latka

Najlepsze prezenty dla 5-latków powinny uwzględniać przede wszystkim to, co ważnego dzieje się na tym etapie ich rozwoju. Wiele 5-latków potrafi opowiadać proste historie używając pełnych zdań, liczyć do 10 lub więcej, rozróżniać z powodzeniem geometryczne kształty, a czasem nawet narysować osobę z dokładnymi częściami ciała – warto o tym pamiętać przeglądając prezenty dla dzieci 5 lat, które można znaleźć w Bebetu, bo idealnie pomagają maluchom utrwalać i rozwijać nowe umiejętności.

Spójrzmy na kilka przykładów! Drewniane liczydło z paciorkami swoimi kolorami będzie zachęcać do pogłębiania podstaw matematyki, równocześnie jednak zapewniając sporo rozrywki. Metalowy serwis do herbaty stanowi doskonałą zachętę do tworzenia ciekawych opowieści, a prezenty dla dzieci w wieku 5 lat z kategorii plastycznej to doskonała motywacja do tworzenia swoich własnych, pierwszych dzieł!

Zabawki dla 5 letniego dziecka i jego małych przyjaciół

Pięciolatek to zwykle już bardzo towarzyska osoba i prawdopodobnie ma swoich przyjaciół, z którymi lubić śpiewać i tańczyć, skakać, wspinać się i figlować. Również o tym warto pomyśleć przeglądając zabawki dla 5 letniego dziecka w tej kategorii Bebetu. Rzutki magnetyczne pozwolą mu konkurować z rówieśnikami, drewniany zestaw lekarski wprowadzać zdrowe nawyki poprzez zabawę, a drewniany sklepik z lodami zachęcić do wspólnej zabawy i nabywania umiejętności dzielenia się z innymi.

Jest zrozumiałe, że zabawki dla 5 latka powinny wykorzystywać mocne strony dziecka, aby zachęcać w możliwie jak najpełniejszy i najbardziej atrakcyjny sposób do bezpiecznego odkrywania wielkiego, szerokiego świata wokół – i tego właśnie się trzymaliśmy dobierając asortyment w tej kategorii.

Interesujące zabawki dla dziewczynki 5 lat – jest w czym wybierać!

Choć w dużej części kreatywne zabawki dla 5 latka, które prezentujemy są o charakterze uniwersalnym i z powodzeniem można je podarować maluchom obu płci, jest kilka szczególnych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu przypadną przede wszystkim małym dziewczynkom i będą dopasowane do ich zainteresowań. Zerknijmy chociażby na zabawkową toaletkę – w takim salonie piękności każda 5 latka spędzi co najmniej kilka godzin dziennie! Co powiedzą Państwo na drewnianą kuchenkę w ulubionej palecie barw małych dziewczynek? Nie ma takiej małej kuchareczki, która by się nie ucieszyła na jej widok!

Fantastyczne zabawki dla chłopca 5 lat – feeria pomysłów!

Podobnie jak w przypadku dziewczynek – są u nas zabawki dla chłopca 5 lat, którymi będą zainteresowani właśnie Ci mali mężczyźni. Nie trzeba daleko wertować naszej oferty, by się o tym przekonać! Drewniany garaż z windą gwarantuje długie dni wspaniałej zabawy, zestaw konstruktora składający się z aż 100 elementów to wspaniałe wyzwanie dla szkraba, również w towarzystwie taty, czy przyjaciela. Ciekawą propozycją są również zabawki edukacyjne dla 5 latka typu magnetyczna układanka, czy rysowanie krok po kroku ulubionych pojazdów z poradnikiem. Jesteśmy przekonani, że w Bebetu znajdą Państwo coś idealnego!