Kategorie

Producenci

Nowe produkty

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 126 elementów
 • Nowy -12%

  Puzzle kąpielowe Zoo Skip Hop. Kąpiel to czas najlepszej zabawy! Puzzle kąpielowe i mini książeczka w jednym. Dwustronne elementy podwajają radość: z jednej strony obrazek z przyjazną sówką i pszczółką, z drugiej strony zabawna małpka.

  Puzzle kąpielowe Zoo Skip Hop. Kąpiel to czas najlepszej zabawy!...

  55,00 zł 48,40 zł
 • Nowy -12%

  Stolik interaktywny 3w1 Chmurka Skip Hop. Skip Hop we współpracy z pediatrami stworzył stolik interaktywny z siedziskiem 3 w 1, który jest odpowiedzią na potrzebę doświadczania świata przez malucha wszystkimi zmysłami.

  Stolik interaktywny 3w1 Chmurka Skip Hop. Skip Hop we współpracy z...

  599,00 zł 527,12 zł
 • Nowy -12%

  Wanienka Wieloryb MOBY Grey Skip Hop. Ta wszechstronna wanienka do kąpieli rośnie wraz z dzieckiem, towarzysząc mu w trzech etapach – począwszy od noworodka, przez niemowlę zaczynające siadać, na dziecku samodzielnie siedzącym kończąc.

  Wanienka Wieloryb MOBY Grey Skip Hop. Ta wszechstronna wanienka do...

  210,00 zł 184,80 zł
 • Nowy -12%

  Wodospad Wieloryb MOBY Grey Skip Hop. Innowacyny kubek SKIP HOP MOBY został zaprojektowany z myślą o dzieciach, dla których mycie główki nie jest ulubionym momentem podczas kąpieli.

  Wodospad Wieloryb MOBY Grey Skip Hop. Innowacyny kubek SKIP HOP...

  41,00 zł 36,08 zł
 • Nowy

  Beaba Silikonowy talerzyk z przyssawką pink. Silikonowy talerzyk z przyssawką francuskiej marki BEABA posiada ergonomiczny, kwadratowy kształt z wysokimi, zaokrąglonymi po bokach brzegami, które ułatwiają dziecku samodzielne nabieranie posiłku na widelec czy łyżkę.

  Beaba Silikonowy talerzyk z przyssawką pink. Silikonowy talerzyk z...

  59,00 zł
 • Nowy

  Beaba Komplet naczyń z silikonu z przyssawką blue. Komplet naczyń z silikonu francuskiej marki BEABA składa się z talerzyka, miseczki, kubka i łyżeczki

  Beaba Komplet naczyń z silikonu z przyssawką blue. Komplet naczyń z...

  119,00 zł
 • Nowy

  Beaba Komplet naczyń z silikonu z przyssawką pink. Komplet naczyń z silikonu francuskiej marki BEABA składa się z talerzyka, miseczki, kubka i łyżeczki

  Beaba Komplet naczyń z silikonu z przyssawką pink. Komplet naczyń z...

  119,00 zł
 • Nowy

  Beaba Zestaw pojemników słoiczków szklanych z hermetycznym zamknięciem 150 + 250 ml pink i dark blue. Zestaw dwóch słoiczków do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonanych z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Zestaw pojemników słoiczków szklanych z hermetycznym...

  72,00 zł
 • Nowy

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml blue. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła. Bardzo odporny – nie plami się i nie odkształca.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml...

  35,00 zł
 • Nowy

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml light blue. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła. Bardzo odporny – nie plami się i nie odkształca.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml...

  35,00 zł
 • Nowy

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml pink. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml...

  35,00 zł
 • Nowy

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml dark blue. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml...

  39,00 zł
 • Nowy

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml dark pink. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml...

  39,00 zł
 • Nowy

  Beaba Butelka szklana 250 ml Origami blue. Szklana butelka o pojemności 250 ml francuskiej marki BEABA. Wyjątkowo trwała i odporna, nie niszczy się, nawet przy długotrwałym używaniu, doskonale znosi podgrzewanie do wysokich temperatur i chłodzenie, w tym tzw. szok termiczny. Jest solidna i bardzo stabilna.

  Beaba Butelka szklana 250 ml Origami blue. Szklana butelka o...

  39,00 zł
 • Nowy

  Beaba Butelka szklana 250 ml Origami nude. Szklana butelka o pojemności 250 ml francuskiej marki BEABA. Wyjątkowo trwała i odporna, nie niszczy się, nawet przy długotrwałym używaniu, doskonale znosi podgrzewanie do wysokich temperatur i chłodzenie, w tym tzw. szok termiczny. Jest solidna i bardzo stabilna.

  Beaba Butelka szklana 250 ml Origami nude. Szklana butelka o...

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 126 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór