Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Prezent na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to zawsze wielkie wydarzenie – nie tylko dla małego solenizanta i jego rodziców, ale wszystkich zaproszonych na wspólne świętowanie gości. To również moment, gdy każdy zastanawia się, jakie prezenty na roczek sprawdzą się najlepiej – co może być wyzwaniem. Dlatego Bebetu stworzyło kategorię poświęconą specjalnie tej okazji i oczywiście pełną gotowych inspiracji prezentowych, które są odpowiednie dla malucha w tym wieku, a do tego bezpieczne dla dziecka, praktycznei pięknie wykonane. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty, a w razie pytań – do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w tej ważnej decyzji, dzieląc się swoją fachową wiedzą. 

Propozycje na prezent na roczek od Bebetu – uczą, bawią, rozwijają!

Maleństwo przeszło już długą, pełną wyzwań i wrażeń drogę od dnia narodzin, a przed nim jeszcze dłuższa droga. Jeśli chodzi o ten wyjątkowy moment życia młodego człowieka, najlepiej rozważyć przede wszystkim zakup takich prezentów dla roczniaka, bez względu na to, czy mowa o chłopcu, czy dziewczynce, które przede wszystkim pobudzają ciekawość, ale i budują pewność siebie podczas początków samodzielnego odkrywania świata. Właśnie takie propozycje na prezent na roczek znajdą Państwu w Bebetu.Okolice pierwszego roku życia to jak wiadomo czas, gdy dzieci już stawiają swoje pierwsze kroki – ten fakt to oczywista inspiracja prezentowa, którą również uwzględniliśmy w komponowaniu naszego asortymentu. Dlatego właśnie nie brakuje w nim przeróżnych zabawek, które nie tylko zmotywują dziecko do ćwiczenia nowej umiejętności, ale będą wielkim wsparciem. Co więcej, liczne z tych zabawek to równocześnie prezenty dla dzieci do roku, które pomagają zachować równowagę i budują siłę rdzenia - oba te czynniki są ważne podczas nauki chodzenia. Maluszek, który najbardziej swobodnie czuje się swobodnie stojąc nieruchomo, nabierze pewności siebie, gdy zyska przed pierwszym krokiem coś do trzymania, na przykład zabawkę do pchania, których w Bebetu zdecydowanie nie brakuje!

Prezenty dla dzieci do roku – multum inspiracji dla małych odkrywców

Maluchy w wieku 12 miesięcy z niesamowitą ekscytacją, wręcz zachłannością odkrywają otaczający je świat, dlatego rozważając prezenty dla dzieci do 1 roku warto zastanowić się, czy nie wybrać tych, które będą wspierać niemowlę w poznawaniu elementów otoczenia niezbędnych do zyskiwania podstawowych umiejętności. Kolor, kształt i rozpoznawanie słów – to wszystko ma znaczenie już na tym etapie rozwoju, dlatego warto rozważając prezent dla dziecka, które zaczyna chodzić uwzględnić nie tylko wspieranie w stawianiu pierwszych kroków, ale postawić na coś jeszcze bardziej wszechstronnego. Tutaj sprawdzą się z całą pewnością liczne książki muzyczne i obrazkowe z naszej oferty - są wręcz idealne do tego zadania, podobnie jak zabawki dla niemowląt z różnymi teksturami na każdej stronie, których oczywiście w bogatej ofercie Bebetu również jest na pęczki.


Natomiast, aby wspomóc rozwój kolejnej ważnej umiejętności, jaką jest samodzielnie rozwiązywanie problemów, polecamy z naszej oferty prezenty roczne dziecko rozmaite zabawki do układania w stos, miękkie klocki i inne zabawki do łączenia i dopasowywania, które są wspaniałym wstępem do wszechstronnego rozwoju kochanego malca.

Jaki prezent dla dziecka na roczek? Taki!

Jeśli nadal zadajesz sobie pytanie jaki prezent dla dziecka na roczek? – wiedz, że w Bebetu na tym nie koniec. Zajrzyjmy jeszcze głębiej, by sprawdzić, co jeszcze kryje nasza kopalnia prezentowych inspiracji dla maluchów. Coś dla chłopczyka? Dlaczego nie pójść w motoryzację!? Mamy ogromny wybór doskonale wykonanych zabawek w tym klimacie – od jeździków, przez prom z autkami, po drewnianą zjeżdżalnie. Solenizantem jest dziewczynka? Oczywiście, że jest u nas w czym wybierać! Urocza przytulanka psia mama z całą gromadą małych szczeniaczków, drewniany wózek dla lalek, czy też kostki edukacyjne na wzór jednorożca, o jakich marzy każda mała księżniczka – a to wciąż dopiero początek niesamowitości, jakie kryją się w naszej odpowiedzi na pytanie jaki prezent dla rocznego dziecka będzie tym wymarzonym!

Dlaczego warto kupować prezenty na roczek w Bebetu?

Jeśli chodzi o prezenty na roczek – jesteśmy absolutnymi ekspertami. Poza tym poszukiwanie inspirujących nowości dla maluszków to nasza pasja, którą chcemy podzielić się z innymi. Dbamy oczywiście o to, by każda propozycja znajdująca się w naszej ofercie była sprawdzona. Bezpieczeństwo niemowląt to dla nas absolutny priorytet i tylko zabawki, które spełniają wysokie standardy trafiają do naszej oferty.Chcemy również i Państwa przekonać o tym, że kupowanie prezentów dla dzieci z okazji ukończenia pierwszego roku życia jest tak naprawdę niezwykłym i zabawnym, a nie przytłaczającym zadaniem. Wiedza o tym, co dokładnie podarować, aby dopasować prezent dla na każdym etapie rozwoju, jest kluczem do tego, by móc podziwiać uroczą buzię szczęśliwego i zdrowego dziecka. Zamiast więc pospiesznie kupować przypadkowe zabawki, warto w naszej ofercie znaleźć odpowiedź na pytanie jaki prezent dla rocznego dziecka będzie spełnieniem jego marzeń!