Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jeździki dziecięce

Jeździk to prawdziwy must-have każdego małego dziecka. Zarówno w domu, jak i na spacerze, sprawiają one dziecku dużo radości i przyczyniają się do jego rozwoju ruchowego. W zależności od naszych potrzeb, preferencji oraz charakteru dziecka, możemy wybierać z wielu różnych modeli, spełniających różnorakie funkcje.

Jeździki Scoot And Ride

Absolutnym hitem są jeździki marki Scootandride, łączące w sobie funkcję hulajnogi i jeździka- w zależności od potrzeb dziecka, możemy go dostosować do jego wymagań. Jedną z jego niebywałych zalet jest możliwość regulacji wysokości siedziska, co ułatwia dziecku zabawę i pozwala z niego korzystać przez długi czas.

Jeździk B. Toys

Ciekawą funkcję jaką jest schowek na zabawki posiada jeździk Buggly Wuggly marki B.Toys . Dzięki swojemu nietypowemu designowi, charakterystycznemu dla swojej marki oraz ciekawym odgłosom wydawanym przez wesołego żuczka, zabawka ta świetnie się sprawdzi, zwłaszcza dla najmłodszych podróżników.

Jeździki Wheely Bug

Jeździki Wheely Bug to niesamowite, kolorowe jeździki o wyglądzie zwierzątek. Dzięki zwrotnym kółkom, dziecku łatwo się na nich poruszać w każdą stronę, co daje mnóstwo radości. Zaokrąglone kształty gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy, a wesoły design przyciągnie uwagę każdego dziecka.

Drewniane jeździki Indigo Jamm

Dla fanów stylu retro idealnym rozwiązaniem będą jeździki od brytyjskiej marki Indigo Jamm. Te drewniane jeździki, stylizowane na skutery posiadają cztery skrętne kółeczka, które pozwalają na łatwą zmianę kierunku jazdy. Trzy kolory do wybory pozwolą nam wybrać ten, który zachwycił nas najbardziej. Indigo Jamm posiada w swojej ofercie również jeździk stylizowany na tradycyjny, piętrowy autobus. Autobus Berniego posiada w swoim wnętrzu schowek na zabawki, które chcemy ze sobą zabrać w kolejna podróż.

Duży wybór jeździków

Niebanalnym wyglądem cieszą się jeździki Goli oraz Gollnest&Kiesel. Te czterokołowe, metalowe retro-samochody zawsze przykuwają uwagę i ciekawość zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ich niebywałą zaletą jest trwałość – są nie do zdarcia! Ale dzięki gumowej ochronie na kołach, nie musimy się bać o podłogę w mieszkaniu. Jest to nie tylko zabawka, ale również stylowy gadżet, który stanie się ozdobą w naszym domu.

Niezależnie od typu jeździka jaki wybierzemy, jednego możemy być pewni- jest to strzał w dziesiątkę jako prezent dla dziecka. Z pewnością wywoła on uśmiech na twarzy i spowoduje, że dziecko będzie chciało odkrywać nowe miejsca na czterech kółkach.