Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Prezent dla niemowlaka – 9 miesięcy

Podczas mijający miesięcy pierwszego roku nowonarodzonego dziecka każdy świadek tych chwil jest niesamowicie zaskoczony, jak szybko niemowlęta rosną i zmieniają się, rozwijając nowe umiejętności i zainteresowania co kilka miesięcy. Dlatego kupując prezenty dla 9 miesięcznego dziecka, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, takich jak to, na jakim etapie rozwoju aktualnie się znajduje i jakie rozwija zainteresowania. Z pomocą szerokiego asortymentu Bebetu zadanie kupowanie upominków dla brzdąców mających za sobą już 9 miesięcy życia będzie nieco łatwiejsze. Zachęcamy zatem do przejrzenia naszych ulubionych pomysłów na prezenty dla chłopców i dziewczynek, którzy mają jeszcze przed sobą pierwszy rok życia - jest w czym wybierać!

Prezenty dla 9 miesięcznego dziecka – feeria kolorów, dźwięków i kształtów

Przede wszystkim trzeba uwzględnić to, że 9 miesięczne dziecko nie jest już przede wszystkim leżącym bobasem, ale coraz czasu spędza będąc w ruchu. Oczywiście nie chodzi jeszcze samodzielnie, ale zabawki dla 9-miesięcznego dziecka takie jak dostępne u nas lustro na kółkach, czy drewniany chodzik-pchacz będą mu nie tylko dostarczać rozrywki, ale też zachęcać powoli do próbowania stawiania swoich pierwszych własnych kroków i odkrywania bezpiecznego domu na własną rękę.


Dziecko mające za sobą 9 miesięcy życia jest też już w stanie rozróżniać dźwięki, a także potrafi samodzielnie siadać. Warto pamiętać o tym zastanawiając się, co kupić dziecku na tym etapie. Nasza odpowiedź? Idealne prezenty dla 9-miesięcznego dziecka obejmują wszystko, co zachęca maluszka do wzrostu niezależności, stąd nasza oferta inspiracji prezentowych dla dzieciątek w tym wieku jest wypełniona kolorowymi zabawkami, które zachęcają do działania i realnie angażują małego smyka.

Zabawki dla 9-miesięcznego dziecka – co dokładnie możemy zaproponować?

Jak wspomniano wyżej, zabawki do pchania i ciągnięcia są dobrym wyborem dla dzieci, które dopiero zaczynają się samodzielnie poruszać, ponieważ zachęcają do raczkowania. Jeśli chcesz pójść w tę stronę i dać malcowi w wieku 9 miesięcy coś naprawdę uroczego zobacz na nasze propozycje w tym stylu, jak wędrujący kotek, czy muzyczna zabawka do raczkowania. W ten sam sposób zabawki dla 9-miesięcznego dziecka do pchania są idealne dla dzieci na tyle pewnych siebie, że mogą stać w miejscu, trzymając się czegoś dla wsparcia.


Inne zabawki, które trzymają dziecko na palcach, a które również znajdziesz w naszej ofercie to kreatywne zabawki do sortowania kształtów, czy miękkie klocki. Mamy ich ogromny wybór, zarówno dla małych chłopców, jak i dziewczynek.


Kupowanie prezentów, które wydają dźwięki lub odtwarzają muzykę, to kolejny doskonały pomysł dla tej grupy wiekowej. Zachęcamy więc do tego, by jako prezenty dla 9-miesięcznego dziecka rozważyć nasze zabawki, czy książeczki rozbrzmiewające kojącą melodią dla malucha. To nie tylko ciekawi smyka, ale działa uspokajająco, co niesie dodatkowy atut względem świeżo upieczonych rodziców, o których również warto pamiętać.