Kategorie

 Jest 8 produktów.

 • Widok:
 • Zamek rycerski w walizce Janod. Zamek rycerski w walizce francuskiej marki Janod to idealny prezent dla każdego dziecka. Pojazdy i postacie wykonane zostały z drewna i zapakowane w pudełko, który stanowi element scenerii.

  Zamek rycerski w walizce Janod. Zamek rycerski w walizce...

  195,00 zł
 • -10%

  Tarcza i Miecz Zielony Smok Scratch. Duża drewniana tarcza i miecz z motywem zielonego smoka. Fajna zabawa dla młodego rycerza i wojownika. Doskonała zabawa zarówno na dworze jak i domu.

  Tarcza i Miecz Zielony Smok Scratch. Duża drewniana tarcza i miecz...

  77,99 zł 70,19 zł
 • -12%

  Zamek Króla Artura BigJigs. Przenieśmy się na chwilę w czasy Króla Artura i jego walecznych rycerzy Okrągłego Stołu! Z naszym zamkiem to możliwe! Drewniany Camelot kryje mnóstwo tajemnic i magii.

  Zamek Króla Artura BigJigs. Przenieśmy się na chwilę w czasy Króla...

  349,00 zł 307,12 zł
 • Rycerze zestaw drewniany 7 elementów kolekcja Story Janod to idealny prezent dla dziecka, które uwielbia tworzyć i opowiadać własne historie. Składa się z 7 pięknie zaprojektowanych i starannie wykonanych elementów. Są to: czterej rycerze w zbrojach, łucznik, koń (można na niego posadzić wybraną postać) oraz smok.

  Rycerze zestaw drewniany 7 elementów kolekcja Story Janod to...

  55,00 zł
 • -12%

  Zestaw Kolejki Drewnianej - Średniowiecze BigJigs. Przewieź skarb w bezpieczne miejsce, uratuj królową i walcz ze smokiem, zostań rycerzem i walcz z rzezimieszkami- możliwości są nieograniczone dzięki średniowiecznemu zestawowi kolejki BigJigs. Ten 46-elementowy zestaw nie pozwoli dziecku na nudę!

  Zestaw Kolejki Drewnianej - Średniowiecze BigJigs. Przewieź skarb w...

  189,90 zł 167,11 zł
 • -15%

  Water Wow! - Przygody Melissa&Doug. Ta wyjątkowa kolorowanka umożliwia malowanie bez brudzenia rąk czy ubrania! Jak to możliwe? Dziecko maluje wyłącznie wodą po specjalnych stronach tej kolorowanki i w łatwy sposób odkrywa ukryte obrazki, początkowo niewidoczne kolory oraz detale.

  Water Wow! - Przygody Melissa&Doug. Ta wyjątkowa kolorowanka...

  24,00 zł 20,40 zł
 • -10%

  Tarcza i Miecz Czerwony Smok Scratch. Duża drewniana tarcza i miecz z motywem czerwonego smoka. Fajna zabawa dla młodego rycerza i wojownika. Doskonała zabawa zarówno na dworze jak i domu.

  Tarcza i Miecz Czerwony Smok Scratch. Duża drewniana tarcza i miecz...

  77,99 zł 70,19 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Naklejki Rycerze Djeco. Zestaw 160 prześlicznych naklejek RYCERZE .Kolorowe naklejki znakomicie nadają się do tworzenia przepięknych obrazków - będą szczególnie pomocne dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysowaniem

  Naklejki Rycerze Djeco. Zestaw 160 prześlicznych naklejek RYCERZE...

  12,00 zł 10,80 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór