Kategorie

 Jest 5 produktów.

 • Widok:
 • Puzzle magnetyczne Mapa świata Janod. Puzzle magnetyczne Mapa świata francuskiej marki Janod to idealna zabawka dla ciekawych świata młodych odkrywców! Drewniane, piękne ilustrowane puzzle magnetyczne przedstawiają mapę świata z nazwami w języku angielskim.

  Puzzle magnetyczne Mapa świata Janod. Puzzle magnetyczne Mapa...

  229,00 zł
 • Puzzle magnetyczne Zwierzęta lądowe i wodne 4+ Mudpuppy. Puzzle magnetyczne Zwierzęta lądowe i wodne amerykańskiej marki MUDPUPPY nadaje układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. W skład zestawu wchodzą 2 układanki po 20 elementów każda – jedna przedstawia zwierzęta żyjące na lądzie

  Puzzle magnetyczne Zwierzęta lądowe i wodne 4+ Mudpuppy. Puzzle...

  59,00 zł
 • Puzzle z magnesami Szybkie rybki z wędką Janod to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. W skład zestawu wchodzi 6 drewnianych kolorowych rybek, które należy dopasować w odpowiednie miejsca na – również drewnianej – planszy, przedstawiającej akwarium-kulę.

  Puzzle z magnesami Szybkie rybki z wędką Janod to wspaniała...

  59,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Gra Wędkowanie (mini) Haba. Gra zręcznościowa dla 2-6 graczy w wieku od 4-99lat. Nad jeziorem zebrali się mali wędkarze, w wodzie pływają kolorowe rybki.

  Gra Wędkowanie (mini) Haba. Gra zręcznościowa dla 2-6 graczy w...

  44,99 zł 42,74 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Puzzle drewniane magnetyczne zwierzątka Djeco. Układanka drewniana z magnesami-kolorowe śmieszne zwierzątka-każde najpierw należy złożyć z 3-ech elementów, w zestawie 12 różnych zwierzątek (24 elementy). Dziecko może je układać na lodówce lub tablicy magnetycznej (nie jest dołączona do zestawu, możliwość dokupienia osobno). Walory edukacyjne: rozwój...

  Puzzle drewniane magnetyczne zwierzątka Djeco. Układanka drewniana...

  72,90 zł 69,26 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór