Kategorie

 Jest 47 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Aurora. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Aurora. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci BALLERINE - pomarańczowy. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci BALLERINE - pomarańczowy. Każdy produkt Snails...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci BEDTIME STORIES. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci BEDTIME STORIES. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Candy Cane. Transparentny lakier z drobinkami Snails CANDY CANE. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska.

  Lakier do paznokci Snails Candy Cane. Transparentny lakier z...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Confetti. Transparentny lakier z drobinkami Snails CONFETTI. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. 

  Lakier do paznokci Snails Confetti. Transparentny lakier z...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails DISCO GIRL (perłowy). Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails DISCO GIRL (perłowy). Każdy produkt...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Fairytale (perłowy). Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Fairytale (perłowy). Każdy produkt Snails...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Frost Queen - biały. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Frost Queen - biały. Każdy produkt Snails...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Gold Rain. Transparentny lakier z drobinkami GOLD RAIN (ze srebrnymi drobinkami). Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska.

  Lakier do paznokci Snails Gold Rain. Transparentny lakier z...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Ladybird. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Ladybird. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Prince Frog. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Prince Frog. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Prom Girl. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Prom Girl. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Purple Comet. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Purple Comet. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Silvermist. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Silvermist. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
 • -10%

  Lakier do paznokci Snails Splash Lagoon. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Splash Lagoon. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 31,41 zł
Pokazuje 1 - 15 z 47 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór