Kategorie

 Jest 22 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -15%

  Scoppi Łopatka z sitkiem Lagoon Green Quut od razu przyciąga wzrok swoim designem. Dzieci uwielbiają jej używać, bo mogą dzięki niej nabierać piasek używając obu rąk i stopy - tak jak robią to dorośli. Scoppi wyposażone jest również w doczepiane sitko.

  Scoppi Łopatka z sitkiem Lagoon Green Quut od razu przyciąga wzrok...

  84,90 zł 72,17 zł
 • -15%

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Ocean Purple Quut to wyjątkowa, wielofunkcyjna zabawka, która sprawia, że budowanie z piasku jest łatwe i przyjemne. To 4 zabawki w jednej: łopatka, grabki, sitko i lejek!

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Ocean Purple Quut to wyjątkowa,...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Scrunch-spade Łopatka Błękitna Funkit World. Łopatka Scrunch Spade idealnie pasuje do wiaderka Scrunch Bucket. Nieduża, w walizce czy plecaku zajmuje niewiele miejsca.

  Scrunch-spade Łopatka Błękitna Funkit World. Łopatka Scrunch Spade...

  16,90 zł 14,37 zł
 • -15%

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Lagoon Deep Blue grabki, sitko, lejek to wyjątkowa, wielofunkcyjna zabawka, która sprawia, że budowanie z piasku jest łatwe i przyjemne. To 4 zabawki w jednej: łopatka, grabki, sitko i lejek! 

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Lagoon Deep Blue grabki, sitko,...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Raki Zestaw łopatka i grabki Vintage Blue + Mighty Orange Quut to zestaw, w skład którego wchodzi łopatka i grabki. Łopatka dodatkowo może służyć jako lejek - a to wszystko kompaktowo pakowane, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca. Idealny do zabawy w ogrodzie, piachu, śniegu, wodzie.

  Raki Zestaw łopatka i grabki Vintage Blue + Mighty Orange Quut to...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -5%

  Olbrzymie grabie do piasku Wavy Raker B. Toys. Olbrzymie grabie do zabawy w piasku dla dzieci w wieku od 18 m-cy do 5 lat. Zabawka nie zawiera FTALANÓW ani BPA (Bisfenolu A). Wymiary: 17,8cm x 6cm x 43,8cm.

  Olbrzymie grabie do piasku Wavy Raker B. Toys. Olbrzymie grabie do...

  30,00 zł 28,50 zł
 • -5%

  Olbrzymia łopata do piasku Sun Shovel B. Toys. Duża łopata do zabawy w piasku dla dzieci w wieku od 18 m-cy do 5 lat. Zabawka nie zawiera FTALANÓW ani BPA (Bisfenolu A). Wymiary: 18,4cm x 8,9cm x 39,3cm

  Olbrzymia łopata do piasku Sun Shovel B. Toys. Duża łopata do...

  30,00 zł 28,50 zł
 • -15%

  Scoppi Łopatka z sitkiem Mighty Orange Quut od razu przyciąga wzrok swoim designem. Dzieci uwielbiają jej używać, bo mogą dzięki niej nabierać piasek używając obu rąk i stopy - tak jak robią to dorośli. Scoppi wyposażone jest również w doczepiane sitko.

  Scoppi Łopatka z sitkiem Mighty Orange Quut od razu przyciąga wzrok...

  84,90 zł 72,17 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Calypso Pink Quut to wyjątkowa, wielofunkcyjna zabawka, która sprawia, że budowanie z piasku jest łatwe i przyjemne. To 4 zabawki w jednej: łopatka, grabki, sitko i lejek! 

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Calypso Pink Quut to wyjątkowa,...

  34,90 zł 29,67 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Mellow Yellow Quut to wyjątkowa, wielofunkcyjna zabawka, która sprawia, że budowanie z piasku jest łatwe i przyjemne. To 4 zabawki w jednej: łopatka, grabki, sitko i lejek! 

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Mellow Yellow Quut to wyjątkowa,...

  34,90 zł 29,67 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Triplet Łopatka wielofunkcyjna Mighty Orange Quut to wyjątkowa, wielofunkcyjna zabawka, która sprawia, że budowanie z piasku jest łatwe i przyjemne. To 4 zabawki w jednej: łopatka, grabki, sitko i lejek!

  Triplet Łopatka wielofunkcyjna Mighty Orange Quut to wyjątkowa,...

  34,90 zł 29,67 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Scrunch-spade Łopatka Szara Funkit World idealnie pasuje do wiaderka Scrunch Bucket. Nieduża, w walizce czy plecaku zajmuje niewiele miejsca.

  Scrunch-spade Łopatka Szara Funkit World idealnie pasuje do...

  16,90 zł 14,37 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Scrunch-spade Łopatka Fioletowa Funkit World idealnie pasuje do wiaderka Scrunch Bucket. Nieduża, w walizce czy plecaku zajmuje niewiele miejsca.

  Scrunch-spade Łopatka Fioletowa Funkit World idealnie pasuje do...

  16,90 zł 14,37 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Lagoon Green grabki, sitko, lejek to wyjątkowa, wielofunkcyjna zabawka, która sprawia, że budowanie z piasku jest łatwe i przyjemne. To 4 zabawki w jednej: łopatka, grabki, sitko i lejek! 

  Triplet Łopatka Wielofunkcyjna Lagoon Green grabki, sitko, lejek to...

  34,90 zł 29,67 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Scrunch-spade Łopatka Niebieska Funkit World. Łopatka Scrunch Spade idealnie pasuje do wiaderka Scrunch Bucket. Nieduża, w walizce czy plecaku zajmuje niewiele miejsca.

  Scrunch-spade Łopatka Niebieska Funkit World. Łopatka Scrunch Spade...

  16,90 zł 14,37 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór