Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rowerki biegowe

Rowerek biegowy to obecnie jeden z najczęściej wybieranych prezentów dla małego dziecka. I nie ma się co dziwić- dzieci je uwielbiają! Pozwalają one na zwiększenie prędkości podczas codziennych spacerów, a dzięki nauce balansowania- ułatwiają późniejszą naukę jazdy na tradycyjnym rowerze z pedałami. W zależności od naszych potrzeb i wieku dziecka, w sklepie Bebetu.pl każdy może znaleźć coś dla siebie.

Rowerki Wishbone Bike

Wishbone Bike to rowerki rosnące wraz z dzieckiem- mogą one służyć dzieciom od roku do 5 lat. Dla najmłodszych posiadają one 3 kółka, dzięki czemu nawet najmniejsze dzieci mogą cieszyć się jazdą. Gdy dziecko podrośnie, wystarczy odpiąć jedno z kół, a rower przekształci się w tradycyjną, dwukołową biegówkę. Ciekawym rozwiązaniem marki jest możliwość osobnego dobrania dodatków do rowerka takich jak kolorowe siedzisko, dzwonek, naklejki na rowerek czy uchwyty. Dzięki temu każde dziecko może spersonalizować swój rowerek, zgodnie z własnym gustem.

Jeździki Scootandride Highwaybaby

Kolejnym innowacyjnym produktem jest Scootandride Highwaybaby, który łączy w sobie funkcję rowerku biegowego oraz hulajnogi. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą inwestować w dwa osobne produkty oraz dla dzieci, które lubią różne formy zabaw ruchowych. Wystarczy wcisnąć jeden guzik, aby rowerek biegowy zamienił się w hulajnogę na trzech kółkach.

Drewniane rowerki biegowe Janod

Marka Janod posiada dwa typy rowerków biegowych- dostosowanych w zależności od wieku dziecka. Model Scooter dedykowany jest dzieciom od 3 lat, a jego stylistyka nawiązująca do skuterów, nie pozwoli nikomu przejść obok niego obojętnie. Dla młodszych dzieci, od 2 roku życia, Janod proponuje rowerki Little Bikloon, które dzięki pięknym kolorom oraz regulowanej wysokości siedziska sprawią radość każdemu dziecku.

Proste i minimalystyczne rowerki biegowe Kids Concept

Kids Concept również posiada w swojej ofercie rowerek biegowy, który w swojej stylistyce wpasowuje się do charakterystycznego designu tej marki. Czerń oraz naturalny kolor drewna na pewno spodobają się każdemu miłośnikowi skandynawskiego designu oraz minimalizmu. Prosta budowa, regulowana wysokość siedziska oraz niewielkie wymiary sprawiają, że jest to bardzo ciekawa propozycja zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Pełno wzorów i kolorów z drewnianymi rowerkami biegowymi Scratch

Z kolei rowerki marki Scratch są idealne dla fanów wzorów i kolorów. Balance Bike o jakże miłych nazwach jak Ptaszki, Robaczki czy Gwiazda zachwycają swoim kolorowym designem. Posiadają one też uchwyt do przenoszenia rowerka, co jest bardzo pomocne, gdy dziecko się zmęczy podczas spaceru.

Podobne rozwiązanie zastosowała także marka BigJigs, która również stworzyła wygodny uchwyt wbudowany w ramę rowerku. Trzy kolory do wyboru - czerwony, różowy oraz niebieski dają dziecku możliwość wyboru, zgodnie z własnym gustem.

Duży wybór rowerków biegowych

Dobrze dobrany rowerek biegowy pozwoli na wiele kilometrów przygód, rozwijanie dużej motoryki oraz spontaniczną zabawę każdego dziecka. Szeroka oferta rowerków biegowych w sklepie Bebetu.pl pozwoli każdemu znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie!