Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Prezent dla 2 latka

Kupując prezenty dla dzieci 2 lat najlepiej starać się postawić na zabawki, które nie tylko są dopasowane do postępów rozwojowych maluchów w tym wieku, ale także będą już bezpośrednio wspierać pierwsze, dziecięce zainteresowania. Właśnie dlatego warto przejrzeć szeroką ofertę dla 2-latków od Bebetu i postawić na te prezenty dla dzieci do 2 lat, które zachęcą je do odkrywania otaczającego je wielkiego, wspaniałego świata.

Takich propozycji u nas zdecydowanie nie brakuje, a niektóre świetne pomysły, jakie mamy do zaproponowania to kręgle, pamięciowe gry muzyczne i inne zabawki, które zachęcają ich do używania wyobraźni i naśladowania czynności, które widzą wokół siebie. Książki też są zawsze dobrym pomysłem.

Prezent na drugie urodziny – gotowe inspiracje dla każdego malucha

Wybierając prezent dla dwulatka warto pamiętać o tym, że dwuletnie dzieci mają tendencję do codziennego doskonalenia nowych umiejętności w tym wieku i najwięcej uczą się, obserwując, jak ich rodzice i inni dorośli zajmują się swoim codziennym życiem. Są zapalonymi obserwatorami, a naśladowanie sposobu korzystania z telefonu, noszenia torby do pracy lub przygotowywania obiadu to sposób, w jaki te małe dzieci uczą się o świecie i dobrze jest uwzględnić to decydując się na konkretny prezent na drugie urodziny. Oczywiście wskazując na ten klucz do odszukania idealnego prezentu – od razu mamy wiele do zaproponowania, dla ułatwienia.

Zabawki w Bebetu, które pozwolą 2 letnim maluchom na wspierające ich rozwój naśladownictwo to między innymi drewniane warzywa, które pomogą w nauce podstawowej matematyki, ale też i poznawaniu produktów używanych przez mamę w kuchni. Innym inspirującym pomysłem z naszej oferty jest dedykowany dziewczynkom i również pięknie wykonany w drewnie wózek dla lalek, zachęcający do klasycznej zabawy w mamę. Małym chłopcom na pewno przypadnie do gustu inny, ale również drewniany prezent na drugie urodziny – garaż z samochodami. Z pewnością chętnie będzie naśladował motoryzacyjne wyczyny swojego taty.

Interesujące i bezpieczne - zabawki dla 2 letniego dziecka w Bebetu!

Dobierając zabawki dla 2 letniego dziecka warto również pomyśleć o tym, że dzieci w tym wieku również wahają się między chęcią zabawy z innymi a spędzaniem czasu w pojedynkę. Można więc w zależności od usposobienia dziecka w ten sposób podarować mu coś, co rozwinie jego umiejętności w jedną bądź drugą stronę. Dla nieśmiałego malucha dobrym pomysłem będzie coś zachęcającego do wspólnej zabawy, jak gra planszowa dostosowana do smyków na tym etapie rozwoju. Natomiast maluszkom bardzo towarzyskim można podarować coś bardziej zachęcającego do rozwijania samodzielności i wyobraźni, jak wielofunkcyjna kostka edukacyjna.

Warto też pamiętać, że dzieci w tym wieku zaczynają mówić prostymi zdaniami i szlifują piękną sztukę buntowniczego zachowania, więc najprawdopodobniej ulubionym słowem malucha w tym momencie jest bezkompromisowe „nie”. Dlaczego więc nie dobrać zabawki dla 2 latka, która z jednej strony będzie go uczyć wzorowego zachowania, ale z drugiej strony zachęci do rozwijania mowy? Książeczki, zgadywanki, gadające przytulanki – wszystkie te zabawki znajdujące się w Bebetu mają ogromne możliwości wspierać malca w ten sposób. Zapraszamy!