Kategorie

 • Widok:
 • Pociąg z 3 magnetycznymi wagonami sensoryczny Rubbabu. Duży sensoryczny pociąg z 3 wagonami marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawozieloną lokomotywę i trzy wagony w intensywnych kolorach – niebieskim, pomarańczowym i różowym, które łączy się ze sobą...

  Pociąg z 3 magnetycznymi wagonami sensoryczny Rubbabu. Duży...

 • Lokomotywa sensoryczna niebieska duża Rubbabu. Duża sensoryczna lokomotywa marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy niebieski kolor i czarne koła.

  Lokomotywa sensoryczna niebieska duża Rubbabu. Duża sensoryczna...

 • Lokomotywa na Baterie Latający Szkot BJT306 Big Jigs. Ten zielony parowóz wzorowany jest na historycznych Pacyfikach serii Scotsman. Z pewnością będzie to wspaniały dodatek do każdego zestawu kolejki drewnianej.

  Lokomotywa na Baterie Latający Szkot BJT306 Big Jigs. Ten zielony...

 • Drewniany pociąg Zwierzątka Djeco. Każdy z wagoników może jeździć oddzielnie. Na wagoniki nakłada się na wystające patyczki kolorowe elementy, z których można ułożyć zwierzaki. Walory edukacyjne:ćwiczenie małej motoryki dłoni,koncentracji,koordynacji oko-ręka.

  Drewniany pociąg Zwierzątka Djeco. Każdy z wagoników może jeździć...

 • Drewniany pociąg z klockami różowy Jabadabado. Uroczy drewniany pociąg z klockami do nakładania i ze sznureczkiem do ciągniecią, każdy klocek z innym motywem w uroczej pastelowej kolorystyce - z pewnością spodoba się każdej dziewczynce.

  Drewniany pociąg z klockami różowy Jabadabado. Uroczy drewniany...

 • Drewniany pociąg z klockami niebieski Jabadabado. Uroczy drewniany pociąg z klockami do nakładania, i szrureczkiem do ciągnięcia w pięknej niebieskiej kolorystyce każdy klocek z innym motywem z pewnością spodoba się każdemu maluchowi.

  Drewniany pociąg z klockami niebieski Jabadabado. Uroczy drewniany...

 • Wielka stacja kolejowa 90 elementów Viga. Ten niesamowity zestaw pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Sprawi że maluch wcieli się w rolę budowniczego tworząc swoje własne miasteczko wraz z linią kolejową. To świetna zabawa do której dołączyć może cała rodzina. Dzięki tej zabawce dziecko rozwija sprawność manualną oraz ćwiczy koordynację ręka-oko.

  Wielka stacja kolejowa 90 elementów Viga. Ten niesamowity zestaw...

 • Cyrk na kółkach z magnetycznym łączeniem Sevi. Pojazd posiada dwie naczepy z lwem oraz żyrafą i główne autko, do którego można je przyczepić. Łączenia są magnetyczne, dzięki czemu dziecko z łatwością będzie mogło je połączyć i rozłączyć bez pomocy osoby dorosłej. Każdy element posiada własne kółka, co umożliwia zabawę aż trzema osobnymi pojazdami!

  Cyrk na kółkach z magnetycznym łączeniem Sevi. Pojazd posiada dwie...

 • Kolorowy pociąg z magnetycznymi łączeniami Sevi. Kolorowy pociąg z wagonikami łączonymi na magnesy posiada przeciał towarowy i pasażerski. Czerwona lokomotywa na swoim przodzie posiada imitację dymu wykonaną z bezpiecznego i przyjemnego w dotyku filcu. Wagoniki można od siebie odłączyć. Dzięki temu, iż każdy z nich posiada koła, można się nimi bawić...

  Kolorowy pociąg z magnetycznymi łączeniami Sevi. Kolorowy pociąg z...

 • Zestaw Kolejki Drewnianej - Średniowiecze BigJigs. Przewieź skarb w bezpieczne miejsce, uratuj królową i walcz ze smokiem, zostań rycerzem i walcz z rzezimieszkami- możliwości są nieograniczone dzięki średniowiecznemu zestawowi kolejki BigJigs. Ten 46-elementowy zestaw nie pozwoli dziecku na nudę!

  Zestaw Kolejki Drewnianej - Średniowiecze BigJigs. Przewieź skarb w...

 • Zestaw Kolejka Melissa&Doug. Osiem drewnianych wagonów, każdy o długości około 7,5 cm, łączy się poprzez magnesy  w nieskończonych kombinacjach, aby uzyskać wiele pomysłów na zabawę. Jasno pomalowane i pięknie wykonane wagony obejmują silnik parowy, kambuz, samochód węglowy i wiele innych.

  Zestaw Kolejka Melissa&Doug. Osiem drewnianych wagonów, każdy o...

 • Lokomotywa sensoryczna niebieska mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Lokomotywa sensoryczna niebieska mikro Rubbabu jest bardzo miękki i...

 • Pociąg z klockami i zwierzątkami do ciągnięcia Janod. Drewniany pociąg do ciągnięcia francuskiej marki JANOD składa się z trzech wagonów na kółkach – na każdym z elementów znajdują się po trzy drążki, na które można nakładać dołączone do zestawu kolorowe klocki o geometrycznych kształtach.

  Pociąg z klockami i zwierzątkami do ciągnięcia Janod. Drewniany...

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór