Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Prezent dla 6 latka

Nasza oferta nie byłaby pełna, gdyby zabrakło w niej miejsca na prezenty dla dzieci w wieku 6 lat. Nie pozwolilibyśmy na to! Tym bardziej, że właśnie w wieku 6 lat dzieci zaczynają rozumieć koncepcję współpracy i dzielenia się. Rozumieją znaczenie przyjaźni, zabaw grupowych, a także dobrego współzawodnictwa. Chociaż nadal mają napady złości, są w stanie lepiej regulować swoje emocje i komunikować swoje potrzeby i uczucia. Biorąc to wszystko pod uwagę warto podkreślić, iż najlepsze prezenty dla 6-latków to te, które pomagają im w rozwoju i zachęcają do zamiłowania do nauki i odkrywania. Mamy ich w Bebetu całe mnóstwo!

Prezenty dla dzieci 6 lat – fantastyczne inspiracje do nauki i zabawy

Większość sześciolatków uczęszcza do zerówki codziennie, a wielu uczestniczy również w zajęciach pozalekcyjnych i prawie wszystkie z nich zaczęły formułować silniej określone opinie na temat tego, co im się podoba, a czego nie. Dzieci w tym wieku mogą też wiedzieć, co w danym momencie jest fajne wśród ich rówieśników, dlatego tworząc tę kategorię skupiliśmy się na tym, aby te prezenty dla dzieci 6 lat były modne i na czasie, równocześnie jednak oferując ponadczasowe korzyści dla wszystkich malców. Właśnie dlatego znajdą Państwo u nas Puzzelki Pixelki Jixelz Mega Zestaw Kreatora, Puzzle edukacyjne z figurkami 3D (różne rodzaje), czy też kreatywne zestawy do tworzenia biżuterii – oczywiście dopasowane do możliwości manualnych dzieci w tym wieku.

Bezpiecznym wyborem na prezenty dla dzieci od 6 lat jest trzymać się tego, co interesuje konkretnego sześciolatka, ale warto również poprzez nowe zabawki wprowadzić dziecko w nowe pasje, a także zachęcić do tych, które już istniały. Doskonałym przykładem może być dziecko, które uwielbia projekty rzemieślnicze, dlatego z pewnością będzie cieszyć się budowaniem robota, albo początkujący naukowiec mógłby spróbować swoich sił w ogrodnictwie – też powinno go to w pełni zaangażować. Dla tych i innych smyków można znaleźć w Bebetu całe mnóstwo inspirujących prezentów, za którymi będą naprawdę przepadać!

Zabawki dla dziewczynki 6 lat i dla chłopaka w tym wieku – zobacz propozycje!

Patrząc zarówno na propozycje dla chłopców, jak i zabawki dla dziewczynki 6 lat warto pamiętać, że dzieci w tym wieku coraz częściej postępują zgodnie z instrukcjami i manipulują bardziej złożonymi materiałami, więc dobrze jest to wykorzystać jako inspirację prezentową. W przypadku obu płci pożądane będą projekty i zestawy, nad którymi sześciolatki mogą pracować samodzielnie lub z przyjaciółmi (również pod nadzorem osoby dorosłej).

Możliwość samodzielnego ukończenia projektu - nawet jeśli robią bałagan lub pomijają jakiś krok po drodze - może pomóc im rozwinąć odporność i pewność siebie. Myśląc o pójściu w tym kierunku, małym damom proponujemy z naszej oferty na przykład Plus-Plus Mini Mix Brokat 220 szt., natomiast jeśli chodzi o zabawki dla chłopca 6 lat świetnie sprawdzą się drewniane klocki magnetyczne, czy też zestaw konstruktora składający się z aż 100 elementów.