Kategorie

 Jest 35 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Wildlife Żółw to nie zwykle praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG z długim rękawem. Obszyty miękką taśmą w granatowym kolorze.

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Wildlife Żółw to nie zwykle...

  48,00 zł
 • -10%

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight magenta to praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży śliniak z długim rękawem, w różowo-fioletowy wzorek. Obszyty miękką taśmą w kontrastowym, jasnozielonym kolorze. Zapinany na rzep. 

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight magenta to...

  48,00 zł 43,20 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Raindrops grey. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Raindrops grey. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzac red. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzac red. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzag yellow. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzag yellow. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Tree Lis. Praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży śliniak z długim rękawem, z motywem z motywem iglastego lasu ze zwierzątkami. 

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Tree Lis. Praktyczny,...

  48,00 zł
 • -10%

  Close Parent - Śliniak Hipopotam to dwustronny śliniaczek przeznaczony jest dla maluszka już od pierwszych chwil życia. Jest niezwykle miękki i delikatny dla wrażliwej skóry maleństwa.

  Close Parent - Śliniak Hipopotam to dwustronny śliniaczek...

  29,99 zł 26,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Close Parent - Śliniak Laleczki to dwustronny śliniaczek przeznaczony jest dla maluszka już od pierwszych chwil życia. Jest niezwykle miękki i delikatny dla wrażliwej skóry maleństwa.

  Close Parent - Śliniak Laleczki to dwustronny śliniaczek...

  29,99 zł 26,99 zł
 • -10%

  Close Parent - Śliniak Robot to dwustronny śliniaczek przeznaczony jest dla maluszka już od pierwszych chwil życia. Jest niezwykle miękki i delikatny dla wrażliwej skóry maleństwa.

  Close Parent - Śliniak Robot to dwustronny śliniaczek przeznaczony...

  29,99 zł 26,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Close Parent śliniak z rękawkami Laleczki to śliniaczek z długimi rękawami, wiązany z tyłu dla dzieci 18-36 miesięcy. Jest niezwykle miękki i delikatny dla wrażliwej skóry maleństwa.

  Close Parent śliniak z rękawkami Laleczki to śliniaczek z długimi...

  59,99 zł 53,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Close Parent śliniak z rękawkami Robot to śliniaczek z długimi rękawami, wiązany z tyłu dla dzieci 18-36 miesięcy. Jest niezwykle miękki i delikatny dla wrażliwej skóry maleństwa.

  Close Parent śliniak z rękawkami Robot to śliniaczek z długimi...

  59,99 zł 53,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Beaba Śliniak z kieszonką Bunny. Szary giętki śliniak z bezpiecznego tworzywa sztucznego, bez BPA, zakończony profilowanym korytkiem na spadające jedzenie. Brzeg przy szyjce i wiązanie z miękkiej tkaniny w neonowym odcieniu zieleni.

  Beaba Śliniak z kieszonką Bunny. Szary giętki śliniak z...

  41,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Beaba Śliniak z kieszonką Rainbow. Śliniak z kieszonką francuskiej marki BEABA. Jasnoturkusowy giętki śliniak z bezpiecznego tworzywa sztucznego, bez BPA, u dołu zakończony wyprofilowanym korytkiem na spadające jedzenie. Brzeg przy szyjce i wiązanie z miękkiej, pomarańczowej tkaniny.

  Beaba Śliniak z kieszonką Rainbow. Śliniak z kieszonką francuskiej...

  41,00 zł
 • Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Raindrops grey Lassig. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Raindrops grey Lassig. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Monster granat Lassig. Praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży niebieski śliniak z długim rękawem, z motywem zabawnych potworków.

  Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Monster granat Lassig....

  48,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 35 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór