Kategorie

 Jest 35 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight magenta to praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży śliniak z długim rękawem, w różowo-fioletowy wzorek. Obszyty miękką taśmą w kontrastowym, jasnozielonym kolorze. Zapinany na rzep. 

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight magenta to...

  48,00 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzac red. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzac red. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzag yellow. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzag yellow. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Beaba Śliniak z kieszonką Bunny. Szary giętki śliniak z bezpiecznego tworzywa sztucznego, bez BPA, zakończony profilowanym korytkiem na spadające jedzenie. Brzeg przy szyjce i wiązanie z miękkiej tkaniny w neonowym odcieniu zieleni.

  Beaba Śliniak z kieszonką Bunny. Szary giętki śliniak z...

  41,00 zł
 • Beaba Śliniak z kieszonką Rainbow. Śliniak z kieszonką francuskiej marki BEABA. Jasnoturkusowy giętki śliniak z bezpiecznego tworzywa sztucznego, bez BPA, u dołu zakończony wyprofilowanym korytkiem na spadające jedzenie. Brzeg przy szyjce i wiązanie z miękkiej, pomarańczowej tkaniny.

  Beaba Śliniak z kieszonką Rainbow. Śliniak z kieszonką francuskiej...

  41,00 zł
 • Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Monster granat Lassig. Praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży niebieski śliniak z długim rękawem, z motywem zabawnych potworków.

  Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Monster granat Lassig....

  48,00 zł
 • Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Monster koral Lassig. Praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży koralowy śliniak z długim rękawem, z motywem zabawnych potworków.

  Śliniak z długim rękawem 12-24m Little Monster koral Lassig....

  48,00 zł
 • Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight olive Lassig. Praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży śliniak z długim rękawem, w zielono-niebieskie paski.

  Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight olive Lassig. Praktyczny,...

  48,00 zł
 • Śliniak z długim rękawem 12-24m Wildlife Żółw Lassig. Praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG z długim rękawem. Różowy w urocze żółwie. Obszyty miękką taśmą w granatowym kolorze.

  Śliniak z długim rękawem 12-24m Wildlife Żółw Lassig. Praktyczny,...

  48,00 zł
 • -15%

  Śliniak Zoo Małpa Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać wszystkie opadające okruchy. Lekki i wodoodporny, pozwoli Twojemu dziecku pozostać czystym po posiłku.

  Śliniak Zoo Małpa Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać...

  41,00 zł 34,85 zł
 • -15%

  Śliniak Zoo Sowa Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać wszystkie opadające okruchy. Lekki i wodoodporny, pozwoli Twojemu dziecku pozostać czystym po posiłku.

  Śliniak Zoo Sowa Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać...

  41,00 zł 34,85 zł
 • -15%

  Śliniak Zoo Pszczoła Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać wszystkie opadające okruchy. Lekki i wodoodporny, pozwoli Twojemu dziecku pozostać czystym po posiłku.

  Śliniak Zoo Pszczoła Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą...

  41,00 zł 34,85 zł
 • -15%

  Śliniak Zoo Biedronka Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać wszystkie opadające okruchy. Lekki i wodoodporny, pozwoli Twojemu dziecku pozostać czystym po posiłku.

  Śliniak Zoo Biedronka Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą...

  41,00 zł 34,85 zł
 • -15%

  Śliniak Zoo Panda Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać wszystkie opadające okruchy. Lekki i wodoodporny, pozwoli Twojemu dziecku pozostać czystym po posiłku.

  Śliniak Zoo Panda Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać...

  41,00 zł 34,85 zł
 • -15%

  Śliniak Zoo Jeż Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać wszystkie opadające okruchy. Lekki i wodoodporny, pozwoli Twojemu dziecku pozostać czystym po posiłku.

  Śliniak Zoo Jeż Skip Hop. Śliniak z kieszonką pozwalającą złapać...

  41,00 zł 34,85 zł
Pokazuje 1 - 15 z 35 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór