Jest 4 produktów.

 • Widok:
 • -10%

  Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun to znakomita zabawka rozwojowa dla najmłodszych. Najchętniej bawią się nią maluchy od 6 miesięcy nawet do 2 lat. Na stronach książki znajdują się ulubione zajęcia niemowląt, czyli hałasowanie, szarpanie, ciągniecie, odrywanie, miętoszenie i chwytanie. Nasz maluch podczas zabawy uczy się wielu przydatnych rzeczy.

  Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun to znakomita zabawka...

  120,00 zł 108,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Książeczka sensoryczna Bobo Book Felt For Fun jest znakomitą zabawą dla dzieci od 2 roku życia. Rozwija wiele umiejętności malucha i pozwala na długą, zajmującą zabawę z dorosłymi, z rodzeństwem, jak i samodzielną. Każda strona Bobo Book daje możliwość kliku zabaw, pozwalając na dostosowanie do umiejętności dziecka, a także na długi czas zabawy.

  Książeczka sensoryczna Bobo Book Felt For Fun jest znakomitą zabawą...

  180,00 zł 162,00 zł
 • -10%

  Książeczka sensoryczna Smart Book Felt For Fun to świetna zabawka dla przedszkolaków, powoli szykujących się do szkoły. Dziecko przygotowuje się do czytania, liczenia czy określania czasu. Każda strona Smart Book daje możliwości kilku zabaw i ćwiczeń. Nasz ambitny maluch krok po kroku wchodzi w coraz bardziej dorosły świat, nie odczuwając presji nauki.

  Książeczka sensoryczna Smart Book Felt For Fun to świetna zabawka...

  170,00 zł 153,00 zł
 • -10%

  Książeczka edukacyjna Explore & More Skip Hop. Otwieramy, potrząsamy i bez końca odkrywamy! Jak przystało na zabawkę z kolekcji SKIP HOP EXPLORE & MORE - nasza książeczka służyć będzie nie tylko do oglądania. 

  Książeczka edukacyjna Explore & More Skip Hop. Otwieramy,...

  91,00 zł 81,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór