Kategorie

 Jest 27 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -15%

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Lela pastelowy niebieski to komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, z motywem uroczej sarenki o imieniu Lela, w kolorze niebieskim.

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Lela pastelowy niebieski to...

  85,00 zł 72,25 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Wildlife Żółw (bez silikonu). Komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, z motywem uroczego żółwia, w przyjaznych odcieniach zieleni.

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Wildlife Żółw (bez silikonu)....

  85,00 zł 72,25 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Wildlife Słoń. Komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, z motywem uroczego słonia w intensywnym odcieniu różu. Zawiera talerzyk, miseczkę, kubek z uszami oraz łyżkę, wykonane z najwyższej jakości, nietłukącego się materiału

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Wildlife Słoń. Komplet pięknych,...

  85,00 zł 72,25 zł
 • -15%

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Starlight olive. Komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, w kolorze niebieskim z motywem gwiazd w złotym odcieniu oliwki. Zawiera talerzyk, miseczkę, kubek z uszami oraz łyżkę, wykonane z najwyższej jakości, nietłukącego się materiału. 

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Starlight olive. Komplet pięknych,...

  85,00 zł 72,25 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Little Tree Lis. Komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, z motywem z motywem iglastego lasu ze zwierzątkami. Zawiera talerzyk, miseczkę, kubek z uszami oraz łyżkę, wykonane z najwyższej jakości, nietłukącego się materiału. 

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Little Tree Lis. Komplet pięknych,...

  85,00 zł 72,25 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Done by Deer Contour Zestaw Obiadowy Róż. Przygotuj się na wielkie ucztowanie. Urocza żyrafa Raffi, nosorożec Antee i ich nowy przyjaciel słoń Elphee już zasiedli do stołu. Z nimi jedzenie posiłku jest wyjatkową przyjemnością.

  Done by Deer Contour Zestaw Obiadowy Róż. Przygotuj się na wielkie...

  109,00 zł 98,10 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Done by Deer Contour Zestaw Obiadowy Niebieski. Przygotuj się na wielkie ucztowanie. Żyrafa Raffi, nosorożec Nozo i ich nowy przyjaciel słoń Elphie już zasiedli do stołu. Z nimi jedzenie posiłku jest wyjatkową przyjemnością. Dzieci będą zachwycone własnym zestawem obiadowym, który składa się z czterech części: płaskiego talerza, miseczki, kubka i sztućców...

  Done by Deer Contour Zestaw Obiadowy Niebieski. Przygotuj się na...

  109,00 zł 98,10 zł
 • -10%

  Done by Deer Contour Zestaw Obiadowy Szary, przygotuj się na wielkie ucztowanie. Uroczy słonik Elphee i żyrafka Raffi już zasiedli do stołu. Z nimi jedzenie posiłku jest wyjatkową przyjemnością.

  Done by Deer Contour Zestaw Obiadowy Szary, przygotuj się na...

  109,00 zł 98,10 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Done by Deer Dots Zestaw Obiadowy Niebieski. Wesołe zwierzątka pomogą Maluszkowi w jedzeniu! Zestaw w kropeczki składa się z talerzyka z przegródkami, sztućców: łyżeczki i widelca wykonanych ze stali nierdzewnej oraz kubeczka z ustnikiem i dwoma uchwytami, które ułatwią picie każdego napoju.

  Done by Deer Dots Zestaw Obiadowy Niebieski. Wesołe zwierzątka...

  109,00 zł 98,10 zł
 • -15%

  Zestaw jedzeniowy Zoo Pies Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas zacząć! Twój maluch będzie zachwycony mając swój własny talerz oraz miskę z postacią ulubionego zwierzątka.

  Zestaw jedzeniowy Zoo Pies Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas...

  62,00 zł 52,70 zł
 • -15%

  Zestaw jedzeniowy Zoo Małpa Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas zacząć! Twój maluch będzie zachwycony mając swój własny talerz oraz miskę z postacią ulubionego zwierzątka.

  Zestaw jedzeniowy Zoo Małpa Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas...

  62,00 zł 52,70 zł
 • -15%

  Zestaw jedzeniowy Zoo Sowa Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas zacząć! Twój maluch będzie zachwycony mając swój własny talerz oraz miskę z postacią ulubionego zwierzątka.

  Zestaw jedzeniowy Zoo Sowa Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas...

  62,00 zł 52,70 zł
 • -15%

  Zestaw jedzeniowy Zoo Pszczoła Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas zacząć! Twój maluch będzie zachwycony mając swój własny talerz oraz miskę z postacią ulubionego zwierzątka.

  Zestaw jedzeniowy Zoo Pszczoła Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo...

  62,00 zł 52,70 zł
 • -15%

  Zestaw jedzeniowy Zoo Biedronka Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas zacząć! Twój maluch będzie zachwycony mając swój własny talerz oraz miskę z postacią ulubionego zwierzątka.

  Zestaw jedzeniowy Zoo Biedronka Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo...

  62,00 zł 52,70 zł
 • -15%

  Zestaw jedzeniowy Zoo Dinozaur Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo czas zacząć! Twój maluch będzie zachwycony mając swój własny talerz oraz miskę z postacią ulubionego zwierzątka.

  Zestaw jedzeniowy Zoo Dinozaur Skip Hop. Posiłek z naczyniami Zoo...

  62,00 zł 52,70 zł
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór