Kategorie

 • Widok:
na stronę
 • Grzechotka ryżowa geometryczne trio Hape. To pastelowe trio Grzechotek geometrycznych zostało zaprojektowane tak, aby dobrze leżało w małych rączkach, poprzez zabawę i potrząsanie pomoże ono dziecku w rozwoju koordynacji oko-ręka. Wykonana z materiałów na bazie ryżu.

  Grzechotka ryżowa geometryczne trio Hape. To pastelowe trio...

  89,00 zł
 • Grzechotka Miś Baby Pop Janod. Grzechotka Miś francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla niemowląt od urodzenia do mniej więcej 10. miesiąca życia. Jest urocza i bezpieczna.

  Grzechotka Miś Baby Pop Janod. Grzechotka Miś francuskiej marki...

  50,00 zł
 • -5%

  Gryzak Baby Bobi Djeco. Mała sowa z drewna bukowego z 2 miękkimi gryzakami, które są łatwe do uchwycenia. Ten cudowny, uspakajający, pastelowy kolor gryzaczka pobudzi rozwój zmysłów dziecka.

  Gryzak Baby Bobi Djeco. Mała sowa z drewna bukowego z 2 miękkimi...

  43,90 zł 41,71 zł
 • -5%

  Grzechotka Baby Cot Djeco. Drewniano plastikowa grzechotka Kurka. Wewnątrz przezroczystego brzuszka umieszczone są koraliki, które wydają dźwięk podczas ruszania grzechotką. Całość w pięknych, pastelowych barwach.

  Grzechotka Baby Cot Djeco. Drewniano plastikowa grzechotka Kurka....

  33,90 zł 32,21 zł
 • -5%

  Drewniana piramida z kuleczkami BabyStacki. Maluszki uwielbiają układać w stos tego uroczego misia. Zawiera dwa pierścienie z koralikami do potrząsania i grzechotki.

  Drewniana piramida z kuleczkami BabyStacki. Maluszki uwielbiają...

  107,90 zł 102,51 zł
 • -5%

  Piramida wieża 10 kostek ze zwierzątkami Jabadabado. Piramida - wieża marki Jabadabado składa się z 10 klocków wykonanych z najwyższej jakości grubego kartonu. Doskonale nadaje się już dla rocznego dziecka, któremu zarówno budowa wieży, jak i jej przewracanie sprawi dużo radości! Zabawka wspiera rozwój umiejętności motorycznych i koordynacji u dziecka.

  Piramida wieża 10 kostek ze zwierzątkami Jabadabado. Piramida -...

  94,90 zł 90,16 zł
 • -5%

  Aktywizująca Zebra zabawka sensoryczna Dolce. Duża siedząca Zebra, która zapewni wiele frajdy. Ma pleciony tułów i dodatkowe elementy: miękkie gryzaczki, ukryte w nóżce lusterko, grzechotkę, piszczący, chowany w kieszonce kwiatek. Świetnie będzie wspierać motorykę dziecka.

  Aktywizująca Zebra zabawka sensoryczna Dolce. Duża siedząca Zebra,...

  119,00 zł 113,05 zł
 • -5%

  Mój pierwszy zegar Sówka zabawka sensoryczna Dolce. Urocza Sowa, która tułów ma z plecionego materiału, a na nim wielki zegar z ruchomymi wskazówkami. Ma miękkie gryzaczki, piszczałkę w skrzydełku i kontrastowe, kolorowe uszy zakończone tasiemkami. Dla dzieci jest ona pierwszą edukacyjną zabawką, która może pomóc w nauce cyfr i odczytywaniu czasu.

  Mój pierwszy zegar Sówka zabawka sensoryczna Dolce. Urocza Sowa,...

  85,00 zł 80,75 zł
 • -5%

  Grzechotka okrągła z rybką 0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo dobrze pasuje do małych, jeszcze nieporadnych dłoni niemowlęcia. Zapewnia wygodny i pewny chwyt, a to jest punkt wyjścia do zdobywania kolejnych umiejętności, które pozwolą dziecku przejść od nieporadnych prób manipulacji grzechotką po wznoszenie skomplikowanych wielowymiarowych...

  Grzechotka okrągła z rybką 0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo...

  73,00 zł 69,35 zł
 • -5%

  Grzechotka z czerwonymi oczkami  0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo dobrze pasuje do małych, jeszcze nieporadnych dłoni niemowlęcia. Zapewnia wygodny i pewny chwyt, a to jest punkt wyjścia do zdobywania kolejnych umiejętności, które pozwolą dziecku przejść od nieporadnych prób manipulacji grzechotką po wznoszenie skomplikowanych wielowymiarowych...

  Grzechotka z czerwonymi oczkami  0+ Grimm's. Grzechotka, która...

  56,00 zł 53,20 zł
 • -5%

  Grzechotka tęczowy statek 0+ Grimm's. Śliczna drewniana zabawka dla niemowlaka. Bajecznie kolorowe koraliki przyciągają wyczulony na intensywne barwy wzrok dziecka wzbudzając jego zainteresowanie. Świetnie nadają się do ćwiczeń dla małych paluszków. "Aksamitna" faktura zachęca malucha do dotykania drewnianych kuleczek na wiele sposobów. 

  Grzechotka tęczowy statek 0+ Grimm's. Śliczna drewniana zabawka dla...

  75,00 zł 71,25 zł
 • -5%

  Mini rolka z kulkami tęczowa 0+ Grimm's. Mini Rolka Grimm's to drewniana zabawka w kształcie walca, która za kolorowymi szczebelkami skrywa równie kolorowe koraliki i mały dzwoneczek. Takie zestawienie to gwarancja świetnej zabawy dla dziecka.

  Mini rolka z kulkami tęczowa 0+ Grimm's. Mini Rolka Grimm's to...

  95,00 zł 90,25 zł
 • -5%

  Miękka grzechotka Sowa, KioKids. Miękka grzechotka pozwala Maluszkom od 6 miesiąca życia rozwijać swoje zmysły i spędzić czas przy doskonałej zabawie! Sowę z owalnym brzuszkiem bez problemu można turlać, dodatkowo dziecko bez problemu może chwycić i podnosić zabawkę, dzięki dziurkom. Poza głową wykonana jest z miękkiego materiału, który szybko wraca do...

  Miękka grzechotka Sowa, KioKids. Miękka grzechotka pozwala...

  45,00 zł 42,75 zł
 • -5%

  Miękka grzechotka Jeż, KioKids. Miękka grzechotka pozwala Maluszkom od 6 miesiąca życia rozwijać swoje zmysły i spędzić czas przy doskonałej zabawie! Jeżyka z owalnym brzuszkiem bez problemu można turlać, dodatkowo dziecko bez problemu może chwycić i podnosić zabawkę, dzięki dziurkom.

  Miękka grzechotka Jeż, KioKids. Miękka grzechotka pozwala Maluszkom...

  45,00 zł 42,75 zł
 • -5%

  Grzechotka Gryzak Rybka Haba. Pierwszy kolorowy gryzak oraz grzechotka dla Twojego maleństwa! Będzie wspaniałą zabawką, rozwinie zdolności manualne oraz pozwoli prawie bezboleśnie przejść przez okres ząbkowania.

  Grzechotka Gryzak Rybka Haba. Pierwszy kolorowy gryzak oraz...

  53,00 zł 50,35 zł
Pokazuje 1 - 15 z 133 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór