Kategorie

 Jest 60 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Beaba Sztućce plastikowe w etui nude to komplet sztućców francuskiej marki BEABA. Na zestaw składa się łyżeczka i widelczyk – białe z jasnoróżowymi główkami i logo. Są wyprofilowane tak, by były łatwe do uchwycenia nawet przez małe dzieci.

  Beaba Sztućce plastikowe w etui nude to komplet sztućców...

  35,00 zł
 • Beaba Sztućce plastikowe w etui neon to komplet sztućców francuskiej marki BEABA. Na zestaw składa się łyżeczka i widelczyk – białe z jasnoróżowymi główkami i logo. Są wyprofilowane tak, by były łatwe do uchwycenia nawet przez małe dzieci.

  Beaba Sztućce plastikowe w etui neon to komplet sztućców...

  35,00 zł
 • Beaba Sztućce plastikowe w etui blue to komplet sztućców francuskiej marki BEABA. Na zestaw składa się łyżeczka i widelczyk – białe z jasnoróżowymi główkami i logo. Są wyprofilowane tak, by były łatwe do uchwycenia nawet przez małe dzieci.

  Beaba Sztućce plastikowe w etui blue to komplet sztućców...

  35,00 zł
 • Beaba Łyżeczka 360° nude. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia francuskiej marki BEABA. Wykonana z najwyższej jakości materiału, wolnego od BPA. Łyżeczka" pomoże Twojemu dziecku opanować trudną umiejętność samodzielnego posługiwania się sztućcami.

  Beaba Łyżeczka 360° nude. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia...

  29,00 zł
 • Beaba Łyżeczka 360° neon. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia francuskiej marki BEABA. Wykonana z najwyższej jakości materiału, wolnego od BPA. Łyżeczka" pomoże Twojemu dziecku opanować trudną umiejętność samodzielnego posługiwania się sztućcami.

  Beaba Łyżeczka 360° neon. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia...

  29,00 zł
 • Sztućce Zoo Pies Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

  Sztućce Zoo Pies Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to...

  31,00 zł
 • Sztućce Zoo Pszczoła Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków.

  Sztućce Zoo Pszczoła Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole,...

  31,00 zł
 • Sztućce Zoo Biedronka Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

  Sztućce Zoo Biedronka Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole,...

  31,00 zł
 • Sztućce Zoo Motyl Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

  Sztućce Zoo Motyl Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to...

  31,00 zł
 • Sztućce Zoo Krowa Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

  Sztućce Zoo Krowa Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to...

  31,00 zł
 • Beaba Łyżeczka silikonowa neon - ergonomiczna pierwsza łyżeczka dziecka francuskiej marki BEABA. Łyżeczka w neonowej zieleni z transparentnymi brzegami. Miękka końcówka wykonana została z ultra elastycznego silikonu, w pełni bezpiecznego dla delikatnych dziąseł maluszka. Jej kształt został zaprojektowany tak, by ułatwiał malcowi przejście ze smoczka na...

  Beaba Łyżeczka silikonowa neon - ergonomiczna pierwsza łyżeczka...

  29,00 zł
 • Beaba Łyżeczka silikonowa blue - ergonomiczna pierwsza łyżeczka dziecka francuskiej marki BEABA. Łyżeczka w ciemnoniebieskim kolorze z transparentnymi brzegami. Miękka końcówka wykonana została z ultra elastycznego silikonu, w pełni bezpiecznego dla delikatnych dziąseł maluszka. Jej kształt został zaprojektowany tak, by ułatwiał malcowi przejście ze...

  Beaba Łyżeczka silikonowa blue - ergonomiczna pierwsza łyżeczka...

  29,00 zł
 • Łyżeczka z zasobnikiem Green Boon. Łyżeczka z silikonowym zasobnikiem idealna do karmienia poza domem. Zasobnik wykonany jest z miękkiego silikonu, a łyżeczka z tworzywa - z zamknięciem w zestawie.

  Łyżeczka z zasobnikiem Green Boon. Łyżeczka z silikonowym...

  37,00 zł
 • Łyżeczka z zasobnikiem Orange Boon. Łyżka z zasobnikiem, w który można przełożyć zawartość dziecięcego słoiczka. Wystarczy delikatnie nacisnąć miękką silikonową część i łyżka wypełni się żądaną ilością pożywienia.

  Łyżeczka z zasobnikiem Orange Boon. Łyżka z zasobnikiem, w który...

  37,00 zł
 • Gryzak Pulp Orange/Blue Boon. Gryzak posiada silikonową nakładkę, do której wkładamy jedzenie dla dziecka. Nakładka jest perforowana, dzięki czemu dziecko może ssać np, umieszczone w nakładce owoce, także mrożone.

  Gryzak Pulp Orange/Blue Boon. Gryzak posiada silikonową nakładkę,...

  27,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 60 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór