Kategorie

 Jest 60 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Beaba Sztućce plastikowe w etui neon to komplet sztućców francuskiej marki BEABA. Na zestaw składa się łyżeczka i widelczyk – białe z jasnoróżowymi główkami i logo. Są wyprofilowane tak, by były łatwe do uchwycenia nawet przez małe dzieci.

  Beaba Sztućce plastikowe w etui neon to komplet sztućców...

 • Beaba Sztućce plastikowe w etui blue to komplet sztućców francuskiej marki BEABA. Na zestaw składa się łyżeczka i widelczyk – białe z jasnoróżowymi główkami i logo. Są wyprofilowane tak, by były łatwe do uchwycenia nawet przez małe dzieci.

  Beaba Sztućce plastikowe w etui blue to komplet sztućców...

 • Beaba Łyżeczka 360° nude. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia francuskiej marki BEABA. Wykonana z najwyższej jakości materiału, wolnego od BPA. Łyżeczka" pomoże Twojemu dziecku opanować trudną umiejętność samodzielnego posługiwania się sztućcami.

  Beaba Łyżeczka 360° nude. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia...

 • Beaba Łyżeczka 360° neon. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia francuskiej marki BEABA. Wykonana z najwyższej jakości materiału, wolnego od BPA. Łyżeczka" pomoże Twojemu dziecku opanować trudną umiejętność samodzielnego posługiwania się sztućcami.

  Beaba Łyżeczka 360° neon. Łyżeczka do nauki samodzielnego jedzenia...

 • Sztućce Zoo Pszczoła Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków.

  Sztućce Zoo Pszczoła Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole,...

 • Sztućce Zoo Biedronka Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

  Sztućce Zoo Biedronka Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole,...

 • Sztućce Zoo Motyl Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

  Sztućce Zoo Motyl Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to...

 • Sztućce Zoo Jednorożec Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole, to sztuka której Dzieci chętnie się uczą podczas wspólnych posiłków. A jeśli tylko pozwolimy im na odrobinę samodzielności podczas jedzenia – będą przeszczęśliwe!

  Sztućce Zoo Jednorożec Skip Hop. Savoir-vivre przy rodzinnym stole,...

 • Beaba Łyżeczka silikonowa blue - ergonomiczna pierwsza łyżeczka dziecka francuskiej marki BEABA. Łyżeczka w ciemnoniebieskim kolorze z transparentnymi brzegami. Miękka końcówka wykonana została z ultra elastycznego silikonu, w pełni bezpiecznego dla delikatnych dziąseł maluszka. Jej kształt został zaprojektowany tak, by ułatwiał malcowi przejście ze...

  Beaba Łyżeczka silikonowa blue - ergonomiczna pierwsza łyżeczka...

 • Łyżeczka z zasobnikiem Green Boon. Łyżeczka z silikonowym zasobnikiem idealna do karmienia poza domem. Zasobnik wykonany jest z miękkiego silikonu, a łyżeczka z tworzywa - z zamknięciem w zestawie.

  Łyżeczka z zasobnikiem Green Boon. Łyżeczka z silikonowym...

 • Łyżeczka z zasobnikiem Orange Boon. Łyżka z zasobnikiem, w który można przełożyć zawartość dziecięcego słoiczka. Wystarczy delikatnie nacisnąć miękką silikonową część i łyżka wypełni się żądaną ilością pożywienia.

  Łyżeczka z zasobnikiem Orange Boon. Łyżka z zasobnikiem, w który...

 • Dwustronne łyżeczki Orange/Blue Boon. Łyżeczki te zostały stworzone po to, by czas karmienia stał się prosty i przyjemny. 2 pak 2-stronnych łyżeczek idealnych na pierwsze posiłki maluszka.

  Dwustronne łyżeczki Orange/Blue Boon. Łyżeczki te zostały stworzone...

 • Boon dwustronne łyżeczki Orange/ Blue. Łyżeczki te zostały stworzone po to, by czas karmienia stał się prosty i przyjemny. 2 pak 2-stronnych łyżeczek idealnych na pierwsze posiłki maluszka.

  Boon dwustronne łyżeczki Orange/ Blue. Łyżeczki te zostały...

 • Zestaw łyżeczek Boon Modware B/O, B/G, B/B Boon. Ergonomiczne sztućce MODWARE to idealne narzędzia do karmienia dziecka. Dzięki temu, że są ładne, miękkie i niesamowicie łatwe do chwycenia, z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi, który szybko nauczy się nimi posługiwać.

  Zestaw łyżeczek Boon Modware B/O, B/G, B/B Boon. Ergonomiczne...

 • Lassig Sztućce ze stali nierdzewnej Little Chums Pies. Są lekkie i mają specjalnie profilowane kształty, co ułatwia dzieciom nabieranie pożywienia. Rękojeść z tworzywa – w pastelowym odcieniu mięty, z motywem czarnych gwiazdek na widelcu oraz przyjaznej psiej mordki na łyżce – również została zaprojektowana tak, by idealnie pasować do dziecięcej rączki.

  Lassig Sztućce ze stali nierdzewnej Little Chums Pies. Są lekkie i...

Pokazuje 1 - 15 z 60 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór