Kategorie

 Jest 19 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Zestaw lekarza z 10 akcesoriami Janod. Zestaw lekarza z akcesoriami francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla dzieci lubiących odtwarzać codziennie sytuacje, takie jak wizyta w przychodni. 

  Zestaw lekarza z 10 akcesoriami Janod. Zestaw lekarza z akcesoriami...

  129,00 zł
 • Zestaw lekarski - 14 akcesoriów Doctor Set, Wee MD B. Toys. Walizeczka z akcesoriami lekarskimi dla dzieci w wieku 18m-cy - 5 lat.

  Zestaw lekarski - 14 akcesoriów Doctor Set, Wee MD B. Toys....

  145,00 zł
 • Klinika weterynaryjna Pet Vet Clinic B. Toys. Kiedy "miau" zmienia się w "au"... Klinika weterynaryjna dla dzieci w wieku 2 - 6 lat.

  Klinika weterynaryjna Pet Vet Clinic B. Toys. Kiedy "miau" zmienia...

  189,00 zł
 • Zestaw Mały Lekarz Scratch. Zestaw Mały Lekarz – Dzięki marce Scratch każde dziecko może spełnić swoje marzenie, aby zostać lekarzem. Kto ma katar, kaszel lub temperaturę i musi udać się szybko do lekarza? Wystarczy sięgnąć do magicznej walizki a znajdziemy tam wszystkie potrzebne rzeczy do wyleczenia najpoważniejszego przeziębienia.

  Zestaw Mały Lekarz Scratch. Zestaw Mały Lekarz – Dzięki marce...

  99,99 zł
 • Lilliputiens Mały Lekarz Królik 10 elementów. Mały lekarz Karetka – zestaw lekarski zamknięty w torbie z szeleszczącego materiału z naszytą aplikacją w kształcie karetki.

  Lilliputiens Mały Lekarz Królik 10 elementów. Mały lekarz Karetka –...

  223,99 zł
 • -5%

  Zestaw Mały Weterynarz z akcesoriami Melissa & Doug. Urocza zabawa w weterynarza dla najmłodszych wielbicieli zwierzątek. Zestaw zawiera: pluszaki psa i kota, stetoskop, strzykawkę, bandaże, buteleczki z lekarstwami i wiele innych.

  Zestaw Mały Weterynarz z akcesoriami Melissa & Doug. Urocza...

  109,90 zł 104,40 zł
 • -5%

  Drewniany zestaw lekarza Sevi. Zestaw lekarski marki Sevi pomoże dzieciom w odgrywaniu ról i wcielaniu się w postać lekarza.

  Drewniany zestaw lekarza Sevi. Zestaw lekarski marki Sevi pomoże...

  121,00 zł 114,95 zł
 • -5%

  Drewniany Szpital Tidlo. Pielęgnuj swoich ulubionych bohaterów w szpitalu Tidlo! W tym szpitalu nie ma długiego czasu oczekiwania, a wielu lekarzy i pielęgniarek jest pod ręką i gotowych na wypadek nagłej potrzeby. Jest nawet sanitariusz i pilot na dyżurze!

  Drewniany Szpital Tidlo. Pielęgnuj swoich ulubionych bohaterów w...

  574,90 zł 546,16 zł
 • -5%

  Zestaw lekarza Green Toys. Ten zachwycający zestaw doktora ma wszystko, czego młodzi lekarze potrzebują do opieki nad chorymi misiami i laleczkami. Użyj 6 narzędzi kontrolnych, aby pomóc pacjentom i ustalić, co jest nie tak. Za pomocą stetoskopu dzieci mogą słuchać serca pacjenta, sprawdzać temperaturę za pomocą termometru, a nawet zbadać ucho za pomocą...

  Zestaw lekarza Green Toys. Ten zachwycający zestaw doktora ma...

  90,00 zł 85,50 zł
 • -5%

  Zesaw lekarza Tidlo. Drewniany zestaw lekarza ma wszystko, czego potrzeba do pielęgnacji chorych. Za pomocą stetoskopu dzieci mogą słuchać serca pacjenta, sprawdzić temperaturę za pomocą termometru, a nawet spojrzeć w ich uszy otoskopem, a gdy ich pacjent odważnie przejdzie badania, lekarz może nagrodzić go naklejką "Dzielny pacjent" .

  Zesaw lekarza Tidlo. Drewniany zestaw lekarza ma wszystko, czego...

  94,90 zł 90,16 zł
 • -5%

  Ambulans i zestaw lekarza Green Toys. niezastąpiony zestaw dla każdego małego lekarza, który chce nie tylko leczyć , ale także pędzić karetką na sygnale! Zestaw zawiera wszystko, co może być potrzebne na wizycie u kolejnego, chorego pacjenta.

  Ambulans i zestaw lekarza Green Toys. niezastąpiony zestaw dla...

  149,90 zł 142,41 zł
 • Zestaw Małego Lekarza Natural Kids Concept. Z pięknym, drewnianym zestawem Twój mały lekarz będzie czuł się jak profesjonalista. Już nikt nie będzie chory! Odgrywanie ról to ulubiona zabawa dzieci, a ten zestaw pozwoli dziecku wcielić się w postać lekarza. Elegancka, wykonana z grubego kartonu walizka mieści w sobie najpotrzebniejsze rzeczy niezbędne do...

  Zestaw Małego Lekarza Natural Kids Concept. Z pięknym, drewnianym...

  119,00 zł
 • Zestaw małego lekarza Hape. Twoi przyjaciele mogą być zawsze zdrowi i szczęśliwi dzięki temu dobrze wyposażonemu zestawowi lekarza.

  Zestaw małego lekarza Hape. Twoi przyjaciele mogą być zawsze zdrowi...

  79,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lilliputiens Mały Lekarz Weterynarz Miś Cesar 6 elementów. Biedny Miś Cesar, nie czuje się najlepiej... Przyjrzyj mu się jak prawdziwy weterynarz i zadbaj o swojego ulubionego misia.

  Lilliputiens Mały Lekarz Weterynarz Miś Cesar 6 elementów. Biedny...

  188,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Zestaw lekarza BJ489 Big Jigs. Zabawa w lekarza, Zestaw lekarski - Mały Doktor. Ta realistycznie wyglądająca zabawka zapewni Twojemu dziecku rozrywkę na wysokim poziomie!

  Zestaw lekarza BJ489 Big Jigs. Zabawa w lekarza, Zestaw lekarski -...

  82,90 zł 78,76 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór