Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Hulajnogi dla dzieci

Hulajnoga to kultowa zabawka, która w trakcie naszego dzieciństwa towarzyszyła nam podczas codziennych aktywności. Nic dziwnego – niewielka, łatwa do opanowania i pozwalająca osiągać duże prędkości- każde dziecko chciało ją mieć! Obecnie, gdy sami mamy dzieci, z chęcią kupujemy im hulajnogę, jako jeden z pierwszych pojazdów na wspólne spacery.

Hulajnogi Scoot And Ride

Dzięki marce Scootandride, hulajnoga stała się pojazdem multi-funkcyjnym, z którego mogą korzystać już nawet roczne dzieci- co w jej tradycyjnej wersji nie było możliwe. Wszystko dzięki modelom Scootnadride Highwaykick 2w1 oraz Highwaybaby Plus 2w1 , które łączą w sobie funkcje hulajnogi oraz jeździka. Regulowane siedzisko, pozwala na trójkołowej hulajnodze jeździć, odpychając się obiema nóżkami, jak to ma miejsce w zwykłych jeździkach. A gdy dziecko podrośnie, siedzisko można zdemontować, a Highwaykick zamienia się w trójkołową hulajnogę – idealną dla dzieci do 5 roku życia. Dla dzieci, które już dobrze radzą sobie z balansowaniem, marka Scootandride wprowadziła model dwukołowy - będący – w zależności od naszych potrzeb – tradycyjnym rowerkiem biegowym lub hulajnogą dwukołową.

Scootnadride Highwaybaby 2w1 jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy ograniczyć ilość posiadanych w domu zabawek, stawiając na ich wielozadaniowość.

Hulajnogi 3w1 Skip Hop

Hulajnogi 3-w-1 marki Skip Hop to kolorowe pojazdy w kształcie ulubionych postaci z kolekcji Skip Hop Zoo. Spełniają one funkcje pchacza - dla dzieci które jeszcze uczą się chodzić, jeździka do odpychania nogami, a następnie 3-kołowej hulajnogi. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie pojemnika w zdejmowanym siedzisku, dzięki czemu dziecko może bez problemu transportować wszystkie swoje największe skarby podczas spaceru. Kolorowe wzornictwo i wielozadaniowość sprawiają, iż jest to bardzo ciekawy pomysł na prezent. Dodatkowo w hulajnogę wmontowane są efekty świetlne i dźwiękowe, co jeszcze bardziej uatrakcyjni ją każdemu małemu właścicielowi.