Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

PIXIO - klocki magnetyczne

PIXIO to wyjątkowy zestaw klocków konstrukcyjnych, w którym łączone są pojedyncze klocki PIXIO dzięki do przemyślanemu systemowi magnesów.

Nie będziecie mogli się od tych magnetycznych klocków oderwać! Zabawa wciąga na długi czas, zachęca do kreatywności, rozwoju twórczego myślenia.

Z każdego zestawu PIXIO można stworzyć nie tylko to, co przedstawia obrazek! Możliwości jest niesamowicie dużo. Chcesz mieć swoje ułożone PIXIO na lodówce - świetnie! Bez problemu przyczepia się również do tablic magnetycznych.

PIXIO - twórz za pomocą aplikacji

Aby zapewnić absolutną przyjemność z grania i zabawy w PIXIO, opracowaliśmy ogromną bazę pomysłów, postaci, historii, motywów i obiektów. Najważniejszą częścią ekosystemu PIXIO jest interaktywna aplikacja na tablety i smartfony z tysiącami kreacji i instrukcji. Każdy zestaw PIXIO jest dostarczany z unikalnym kodem promocyjnym, który daje dostęp do ekskluzywnej zawartości aplikacji.

Na początku był piksel

Na początku był piksel. Jeden mały klocek który przyciągnął nowe pomysły i tysiące niepowtarzalnych kształtów - tak narodziło się PIXIO. Każdy klocek PIXIO to mała plastikowa kostka o wymiarach 8 x 8 x 8 mm, waży mniej niż 1 gram i ma 6 magnesów w środku.

Położenie i biegunowość magnesów zostały tak zaprojektowane, że pojedyncze Pixio można łączyć ze sobą w różnej kolejności i z różnych stron. PIXIO  to magnetyczne konstrukcje utrzymane w stylu Pixel Art.

Biegunowość magnesów PIXIO jest zaprojektowana w taki sposób, że klocki można łączyć ze sobą w dowolnej kolejności z różnych stron (zgłoszenie patentowe).

Po prostu weź blok PIXIO do ręki i umieść go tam, gdzie chcesz - BANG! - blok PIXIO jest złączony.

Jak wyglądała ewolucja klocków do zabawy dla dzieci?

Pixio to zestaw konstrukcyjny spełniający potrzeby nowych pokoleń:

  • bez widocznych elementów łączących,
  • żadnych skomplikowanych części,
  • można go łatwo montować i demontować