Kategorie

 Jest 19 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -15%

  Rakieta Kosmiczna-Zjeżdżalnia dla samochodów Scratch. Rollercoaster to cudowna zabawka, która przeniesie dziecko w świat przestworzy kosmosu. Do zestawu załączone są trzy kolorowe samochodziki "łaziki". Samochodziki toczą się z piętra na piętro.

  Rakieta Kosmiczna-Zjeżdżalnia dla samochodów Scratch. Rollercoaster...

  142,99 zł 121,54 zł
 • -15%

  Kulodrom CYRK Scratch. Kulodrom CYRK. Tor kulkowy został zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Zestaw zawiera 3 duże drewniane, kolorowe kulki, odpowiednie do zabawy dla malucha.

  Kulodrom CYRK Scratch. Kulodrom CYRK. Tor kulkowy został...

  159,99 zł 135,99 zł
 • -10%

  Tor wyścigowy mały Hape. Wykonany z drewna tor to rozrywka dla calej rodziny - zjeżdżalnia składa się z 4 pochylni a na każdej z nich znajdują się dwa tory wyścigowe. W zestawie 3 autka.

  Tor wyścigowy mały Hape. Wykonany z drewna tor to rozrywka dla...

  89,90 zł 80,91 zł
 • -18%

  Kulodrom BJ786 BigJigs. Fantastyczna zabawka dla całej rodziny. Ma w sobie wszystko czego potrzebujecie: jest kreatywna - pobudza do tworzenia wciąż nowych kombinacji.

  Kulodrom BJ786 BigJigs. Fantastyczna zabawka dla całej rodziny. Ma...

  114,00 zł 93,48 zł
 • -15%

  Pierwszy Kulodrom Efekty Dźwiękowe Haba. Kulodrom to doskonała zabawka kreatywna dla dzieci od 18 mc życia. Toczące się i dzwoniące kulki, stymulują dziecko do poznawania podstawowych praw fizyki oraz rozwijają je manualnie.

  Pierwszy Kulodrom Efekty Dźwiękowe Haba. Kulodrom to doskonała...

  235,90 zł 200,52 zł
 • -10%

  Tor piłeczkowy Hape. Kolorowe drewniane piłeczki, otwory i szybkie tory składają się na dwustronną górę zabawy. Obserwuj jak piłeczki się poruszają i opowiedz o tym.

  Tor piłeczkowy Hape. Kolorowe drewniane piłeczki, otwory i szybkie...

  152,00 zł 136,80 zł
 • -15%

  Pierwszy kulodrom Pajacyki Haba. Gdy kuleczki toczą się w dół potrząsają rączkami pajacyków i dzwonią dzwoneczkiem. W zestawie: 2 kulki jednego koloru i 2 kulki dwukolorowe.

  Pierwszy kulodrom Pajacyki Haba. Gdy kuleczki toczą się w dół...

  443,00 zł 376,55 zł
 • -10%

  Kulodrom - tor na kulki 49 elementów Viga. Budowla Kulodrom, składająca się z wysokiej jakości drewnianych, naturalnych bloczków, oferuje naszym małym architektom wiele możliwości kreatywnej i odkrywczej oraz pomysłowej zabawy. W zestawie znajdują się 10 kart przedstawiających kombinacje ustawień kulodromu, o różnym poziomie trudności.

  Kulodrom - tor na kulki 49 elementów Viga. Budowla Kulodrom,...

  139,00 zł 125,10 zł
 • -10%

  Piętrowa, składana przebijanka z kulami Goki. Piętrowa, składana przebijanka z kulami. Dzięki elastycznym łączeniom można ją złożyć. Kolorowa przebijanka to idealny pomysł na prezent dla dziecka. Zabawka ta uczy małej motoryki, precyzji a także związku przyczynowo-skutkowego. Zapewni ona wiele radości zarówno chłopcu jak i dziewczynce.

  Piętrowa, składana przebijanka z kulami Goki. Piętrowa, składana...

  99,00 zł 89,10 zł
 • Nowy -10%

  Tor kulek, kulodrom z ksylofonem Barwna zjeżdżalnia Goki. Solidna konstrukcja zabawki marki Goki została wykonana z drewna i metalowych elementów, które między innymi tworzą mały ksylofon o sześciu tonach. Kule tocząc się przeskakują kolejno na niższe rampy aż dotrą do instrumentu i sprawią, że wyda on przyjemne dla ucha dźwięki.

  Tor kulek, kulodrom z ksylofonem Barwna zjeżdżalnia Goki. Solidna...

  250,50 zł 225,45 zł
 • Nowy -14%

  Zjeżdżalnia Safari  ZigZag Tower Melissa&Doug. Baw się dobrze dzięki solidnej, drewnianej wieży i czterem elementom, które obracają się po torze Zig-Zag! Zabawki First Play mają jasne kolory, odważne wzory i fantazyjne projekty, które zwiększają umiejętności, jednocześnie pobudzając wyobraźnię i zachwyt - od samego początku!

  Zjeżdżalnia Safari  ZigZag Tower Melissa&Doug. Baw się dobrze...

  69,90 zł 60,11 zł
 • Nowy -15%

  Drewniana zjeżdżalnia dla aut pastelowy róż. Drewniana zjeżdżalnia, pochylnia dla aut - to genialna zabawka dla małych fanek motoryzacji w nowej pastelowo- różowej kolorystyce skradnie serca dziewczynek. Ten drewniany tor samochodowy składa się z czterech połączonych pochylnie tras. Wystarczy umieścić jeden z samochodów na szczycie wieży i oglądać go jak...

  Drewniana zjeżdżalnia dla aut pastelowy róż. Drewniana zjeżdżalnia,...

  129,00 zł 109,65 zł
 • -15%

  Krówka kulodrom Scratch. Drewniany kulodrom z krówką Marią dla najmłodszych graczy. Tor kulkowy został zaprojektowany z myślą o najmłodszych.

  Krówka kulodrom Scratch. Drewniany kulodrom z krówką Marią dla...

  229,99 zł 195,49 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Interaktywny kulodrom Marble-Palooza B. Toys. Oto kulodrom pełen niespodzianek. Zestaw daje nieskończenie wiele możliwości konstruowania ekscytujących, zakręconych torów dla kulek.

  Interaktywny kulodrom Marble-Palooza B. Toys. Oto kulodrom pełen...

  259,00 zł 233,10 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Kulodrom Roulatou Djeco. Pierwszy kulodrom dla Twojego dziecka - uroczy domek z wizerunkiem kolorowych ptaszków. Zabawa polega na spuszczaniu piłeczek z podstawki i obserwacji jak staczają się po torze. Zestaw zawiera 3 kolorowe kule.

  Kulodrom Roulatou Djeco. Pierwszy kulodrom dla Twojego dziecka -...

  129,90 zł 116,91 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór