Kategorie

 Jest 216 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Lassig Komplet naczyń z melaminy Lela pastelowy niebieski to komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, z motywem uroczej sarenki o imieniu Lela, w kolorze niebieskim.

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Lela pastelowy niebieski to...

  85,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Wildlife Żółw to nie zwykle praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG z długim rękawem. Obszyty miękką taśmą w granatowym kolorze.

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Wildlife Żółw to nie zwykle...

  48,00 zł
 • -10%

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight magenta to praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży śliniak z długim rękawem, w różowo-fioletowy wzorek. Obszyty miękką taśmą w kontrastowym, jasnozielonym kolorze. Zapinany na rzep. 

  Lassig Śliniak z długim rękawem 12-24m Starlight magenta to...

  48,00 zł 43,20 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Raindrops grey. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Raindrops grey. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzac red. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzac red. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzag yellow. Estetyczna apaszka – śliniak niemieckiej marki LASSIG, z regulowanym zapięciem na zatrzask. Apaszka zakończona jest miękkim silikonowym gryzakiem.

  Lassig Apaszka z Silikonowym Gryzakiem Zigzag yellow. Estetyczna...

  36,00 zł
 • Lassig Komplet naczyń z melaminy Wildlife Żółw (bez silikonu). Komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, z motywem uroczego żółwia, w przyjaznych odcieniach zieleni.

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Wildlife Żółw (bez silikonu)....

  85,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • LASSIG Kubek z melaminy Wildlife Słoń. Śliczny, lekki i wytrzymały kubek z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Biały, z motywem uroczego słonia w intensywnym odcieniu różu. Ma ergonomiczny kształt, wygodny, silikonowy ustnik oraz dwa ucha, które ułatwiają dziecku stabilne trzymanie go w dłoniach i naukę samodzielnego picia. 

  LASSIG Kubek z melaminy Wildlife Słoń. Śliczny, lekki i wytrzymały...

  23,00 zł
 • LASSIG Kubek z melaminy Wildlife Żółw. Śliczny, lekki i wytrzymały kubek z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Biały, z motywem uroczego żółwia w przyjaznych odcieniach zieleni i brązu. Ma ergonomiczny kształt, wygodny, silikonowy ustnik oraz dwa ucha, które ułatwiają dziecku stabilne trzymanie go w dłoniach i naukę samodzielnego picia. 

  LASSIG Kubek z melaminy Wildlife Żółw. Śliczny, lekki i wytrzymały...

  23,00 zł
 • LASSIG Kubek z melaminy Starlight magneta. Śliczny, lekki i wytrzymały kubek z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Biały, z motywem uroczego gwiazdy w intensywnym różowym kolorze. Ma ergonomiczny kształt, wygodny, silikonowy ustnik oraz dwa ucha, które ułatwiają dziecku stabilne trzymanie go w dłoniach i naukę samodzielnego picia.

  LASSIG Kubek z melaminy Starlight magneta. Śliczny, lekki i...

  23,00 zł
 • Lassig Miseczka Starlight olive. Okrągła miseczka z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Miseczka o szerszym brzegu nadaje się nawet na pierwsze posiłki maluszka. Jest bezpieczna, lekka i poręczna. Sprawdzi się również przy nauce samodzielnego jedzenia. Wykonana z najwyższej jakości, nietłukącej się melaminy.

  Lassig Miseczka Starlight olive. Okrągła miseczka z melaminy...

  21,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Miseczka Wildlife Żółw. Okrągła miseczka z melaminy niemieckiej marki LASSIG z motywem uroczego żółwia w przyjaznych odcieniach zieleni i brązu. Ma szerszy brzeg. Nadaje się nawet na pierwsze posiłki maluszka.

  Lassig Miseczka Wildlife Żółw. Okrągła miseczka z melaminy...

  21,00 zł
 • Lassig Talerz Starlight olive. Okrągły, spory talerzyk z melaminy niemieckiej marki LASSIG z wyższym i szerszym brzegiem. Nadaje się na pierwsze posiłki maluszka. 

  Lassig Talerz Starlight olive. Okrągły, spory talerzyk z melaminy...

  25,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Talerz Wildlife Słoń. Okrągły, spory talerzyk z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Talerzyk z wyższym i szerszym brzegiem, z motywem uroczego słonia w intensywnym odcieniu różu.

  Lassig Talerz Wildlife Słoń. Okrągły, spory talerzyk z melaminy...

  25,00 zł
 • Lassig Talerz Wildlife Żółw. Okrągły, spory talerzyk z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Talerzyk z wyższym i szerszym brzegiem, z motywem uroczego żółwia w przyjaznych odcieniach zieleni i brązu.

  Lassig Talerz Wildlife Żółw. Okrągły, spory talerzyk z melaminy...

  25,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 216 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór