Kategorie

 Jest 12 produktów.

 • Widok:
 • Scrunch-net Siatka niebieska SCRSN03 Funkit World z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie.

  Scrunch-net Siatka niebieska SCRSN03 Funkit World z teleskopową...

 • Siatka Scrunch - Pudrowy Róż Funkit World. Siatkę Scrunch z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie. Rączka umożliwia szybkie rozłożenie i złożenie siatki. Uchwyt został wykonany z wolnego od ftalanów i PVC kauczuku, zaś sama siatka z poliestru.

  Siatka Scrunch - Pudrowy Róż Funkit World. Siatkę Scrunch z...

 • Siatka Scrunch - Błękitny Funkit World. Siatkę Scrunch z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie. Rączka umożliwia szybkie rozłożenie i złożenie siatki. Uchwyt został wykonany z wolnego od ftalanów i PVC kauczuku, zaś sama siatka z poliestru.

  Siatka Scrunch - Błękitny Funkit World. Siatkę Scrunch z...

 • Siatka Scrunch - Ciemny Szary Funkit World. Siatkę Scrunch z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie. Rączka umożliwia szybkie rozłożenie i złożenie siatki. Uchwyt został wykonany z wolnego od ftalanów i PVC kauczuku, zaś sama siatka z poliestru.

  Siatka Scrunch - Ciemny Szary Funkit World. Siatkę Scrunch z...

 • Zestaw 2 łopatek wielofunkcyjnych z piłeczką Cuppi Lagoon Green + Yellow + Cherry red ball Quut. Zestaw łopatek wielofunkcyjnych Cuppi belgijskiej marki Quut przyciąga wzrok niebanalnym designem i oryginalną kolorystyką. Składa się z 2 poręcznych, lekkich i łatwych do utrzymania przez dziecko łopatek w kształcie odwróconych stożków.

  Zestaw 2 łopatek wielofunkcyjnych z piłeczką Cuppi Lagoon Green +...

 • Scrunch-net Siatka Czarna Funkit World z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie.

  Scrunch-net Siatka Czarna Funkit World z teleskopową rączką bez...

 • Scrunch-net Siatka Czerwona Funkit World z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie.

  Scrunch-net Siatka Czerwona Funkit World z teleskopową rączką bez...

 • Scrunch-net Siatka Fiolet Funkit World z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie.

  Scrunch-net Siatka Fiolet Funkit World z teleskopową rączką bez...

 • Scrunch-net Siatka Zielona Funkit World z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie.

  Scrunch-net Siatka Zielona Funkit World z teleskopową rączką bez...

 • Scrunch-net Siatka Różowa Funkit World z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie.

  Scrunch-net Siatka Różowa Funkit World z teleskopową rączką bez...

 • Scrunch-net Siatka Pastel Zielona SCRSN05 Funkit World z teleskopową rączką bez problemu spakujecie na dnie walizki. Uchwyt wykonano ze stali nierdzewnej – nadaje się więc do zabawy również w słonej wodzie.

  Scrunch-net Siatka Pastel Zielona SCRSN05 Funkit World z...

 • Zestaw do piaskownicy Pieczenie Melissa&Doug. Dzięki temu wspaniałemu zestawowi do zabawy w piasku, zrobisz przepyszne piaskowe ciasta i naleśniki. Młodzi szefowie kuchni z chęcią wykorzystają kubki w kształcie muszli, trzepaczkę -ośmiornicę i łyżkę do mieszania-kraba, aby „ugotować” wspaniałe przysmaki na plaży. Pokrywka w kształcie żółwia służy jako sitko!

  Zestaw do piaskownicy Pieczenie Melissa&Doug. Dzięki temu...

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór