Kategorie

 • Widok:
 • Samolot sensoryczny pomarańczowy duży Rubbabu. Duży sensoryczny samolot marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy pomarańczowy kolor i czarne koła – większe z przodu i mniejsze z tyłu.

  Samolot sensoryczny pomarańczowy duży Rubbabu. Duży sensoryczny...

  85,00 zł
 • Samolot sensoryczny pomarańczowy Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Samolot sensoryczny pomarańczowy Rubbabu jest bardzo miękki i...

  29,00 zł
 • Samolot sensoryczny zielony mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Samolot sensoryczny zielony mikro Rubbabu jest bardzo miękki i...

  25,00 zł
 • -10%

  Samolot Gaśniczy Haba. Śliczny samolot gaśniczy marki Haba. Samolot urozmiaici zabawę zarówno w basenie, w wannie, jak i na plaży. Lekki i poręczny po napełnieniu go wodą wywoła uśmiech na każdej buzi.

  Samolot Gaśniczy Haba. Śliczny samolot gaśniczy marki Haba. Samolot...

  44,90 zł 40,41 zł
 • -15%

  Drewniany samolot Perciego Indigo Jamm to wspaniała drewniana zabawka dla Najmłodszych w wieku od 12 miesięcy. W żółtym samolocie zasiada wyjmowany pilot.

  Drewniany samolot Perciego Indigo Jamm to wspaniała drewniana...

  105,90 zł 90,02 zł
 • -10%

  Metalowy pojazd wyścigowy zielony Goki. Metalowy pojazd wyścigowy to doskonały jeździk dla najmłodszych. Pojazd posiada wygodne siedzisko oraz koła skręcane za pomocą kierownicy.

  Metalowy pojazd wyścigowy zielony Goki. Metalowy pojazd wyścigowy...

  350,00 zł 315,00 zł
 • Samolot sensoryczny turkusowy Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Samolot sensoryczny turkusowy Rubbabu jest bardzo miękki i...

  29,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór