Kategorie

 Jest 42 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Układanka drewniana magnetyczna Wesołe rybki Janod, to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 10 elementów – 9 puzzli z postaciami rybek, oraz drewnianej magnetycznej planszy.

  Układanka drewniana magnetyczna Wesołe rybki Janod, to wspaniała...

  63,00 zł
 • Magnetyczna układanka Śmieszne buzie Chłopiec 2018 Magnetibook Janod. Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię.

  Magnetyczna układanka Śmieszne buzie Chłopiec 2018 Magnetibook...

  85,00 zł
 • Magnetyczna układanka Kształty 2018 Magnetibook Janod. Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię.

  Magnetyczna układanka Kształty 2018 Magnetibook Janod. Magnetyczna...

  85,00 zł
 • -10%

  Magnetyczne drewniane puzzle i płytki z literkami Magnetic Alphabetic B. Toys. 25 magnetycznych drewnianych płytek z literkami i obrazkami.

  Magnetyczne drewniane puzzle i płytki z literkami Magnetic...

  75,00 zł 67,50 zł
 • Magnetyczna układanka Alfabet Magnetibook Janod 2018. Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory.

  Magnetyczna układanka Alfabet Magnetibook Janod 2018. Magnetyczna...

  85,00 zł
 • Magnetyczna układanka Kostiumy Chłopiec 2018 Magnetibook Janod. Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię.

  Magnetyczna układanka Kostiumy Chłopiec 2018 Magnetibook Janod....

  85,00 zł
 • Magnetyczna układanka Uczę się zegarka 2018 Magnetibook Janod. Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię.

  Magnetyczna układanka Uczę się zegarka 2018 Magnetibook Janod....

  85,00 zł
 • Wyprzedaż! -10%

  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Statek Kosmiczny Tegu. To magnetyczno-drewniane zestawy klocków dające niekończące się możliwości układania z nich postaci, przedmiotów, sytuacji. Klocki TEGU są kolorowe, pięknie wykonane, cudowne w dotyku, zaskakują swym magnetyzmem.

  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Statek Kosmiczny Tegu. To...

  89,00 zł 80,10 zł
 • Wyprzedaż! -10%

  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Kot Tegu. To magnetyczno-drewniane zestawy klocków dające niekończące się możliwości układania z nich postaci, przedmiotów, sytuacji. Klocki TEGU są kolorowe, pięknie wykonane, cudowne w dotyku, zaskakują swym magnetyzmem.

  Drewniane klocki magnetyczne Travel Pals Kot Tegu. To...

  89,00 zł 80,10 zł
 • -10%

  Magnetyczna ubieranka - chłopiec Viga. Magnetyczna ubieranka- chłopiec od firmy Viga to doskonała zabawka dla wszystkich dzieci, marzących o byciu piratem, sportowcem lub rycerzem czy super-bohaterem. Figurkę można dowolnie ubierać w dane zestawy ubranek lub przebierać je w dowolne szalone kombinacje. 

  Magnetyczna ubieranka - chłopiec Viga. Magnetyczna ubieranka-...

  49,90 zł 44,91 zł
 • -10%

  Magnetyczna książka Cyrk Sevi. Książka magnetyczna, posiadająca aż 3 różne tła i 45 magnesów z tematyką związaną z cyrkiem. Dzięki tej zabawce, dziecko będzie rozwijać wyobraźnie, a mnogość elementów nie pozwoli mu się nudzić.

  Magnetyczna książka Cyrk Sevi. Książka magnetyczna, posiadająca aż...

  86,00 zł 77,40 zł
 • -10%

  Magnetyczna książka Dom Sevi. Książka magnetyczna, posiadająca aż 3 różne tła i 57 magnesów z tematyką związaną z domem. Dzięki tej zabawce, dziecko będzie rozwijać wyobraźnie, a mnogość elementów nie pozwoli mu się nudzić.

  Magnetyczna książka Dom Sevi. Książka magnetyczna, posiadająca aż 3...

  86,00 zł 77,40 zł
 • -10%

  Magnetyczna książka Literki Sevi to idealna zabawka,, która nie tylko bawi, ale także uczy. Przy jej pomocy możemy zapoznawać dziecko z literami i uczyć czytać. Będzie to dla dziecka świetna zabawa, w trakcie której nauka będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

  Magnetyczna książka Literki Sevi to idealna zabawka,, która nie...

  86,00 zł 77,40 zł
 • -10%

  Magnetyczna nakładanka Żabka Sevi. Magnetyczna zabawka w kształcie żabki, to 6-elementowa piramidka, która łączy się za pomocą magnesów. Nowy sposób układania tradycyjnej zabawki spowoduje, że każde dziecko będzie po nią sięgać z przyjemnością.

  Magnetyczna nakładanka Żabka Sevi. Magnetyczna zabawka w kształcie...

  59,00 zł 53,10 zł
 • -15%

  Magnetyczna ubieranka Wesoły Joey Melissa&Doug. Czy pamiętasz ze swojego dzieciństwa papierowe ubieranki? Oto ich nowoczesna, ulepszona wersja na magnes. Figurka jest magnetyczna, elementy garderoby i dekoracje wystarczy przyłożyć i gotowe!

  Magnetyczna ubieranka Wesoły Joey Melissa&Doug. Czy pamiętasz...

  54,90 zł 46,67 zł
Pokazuje 1 - 15 z 42 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór