Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zabawki dla dziecka na roczek

Pierwsze urodziny malucha są ważnym wydarzeniem – nie tylko dla rodziców. Idealny prezent na roczek często spędza sen z powiek rodzinie, która za wszelką cenę chce, aby uroczystość na długo zapadła w pamięć ukochanej pociechy. Na co warto zwrócić uwagę wybierając właściwy prezent? Gdzie szukać koncepcji pobudzających wyobraźnię i inspirujących dwunastomiesięcznego bobasa?

Rozwijające zabawki dla rocznego dziecka

Bebetu.pl to sklep odpowiadający na potrzeby współczesnych, wymagających rodziców. W swojej ofercie posiada liczne rozwiązania dopasowane do wieku czy płci dziecka. Wśród unikalnych propozycji na szczególną uwagę zasługują zabawki rozwijające umysł, pobudzające wyobraźnię, a także przyczyniające się do zwiększenia sprawności manualnej malucha. Fantastyczne, sensoryczne klocki i drewniane układanki marki Janod zaciekawią każdego małego odkrywcę. Posiadają bowiem wielobarwne, dynamiczne wzornictwo o wytrzymałej formie.

Zakręcone pętle konstrukcyjne tego producenta stanowią gwarancję wielogodzinnych prób i testowania nowych możliwości w na pozór prostych rozwiązaniach. Ponadczasowe puzzle wykonane z zachowaniem wszystkich norm są nie tylko doskonałą okazją do tworzenia obrazków, ale również gryzienia, lizania czy rzucania przez aktywnego wojownika. Zabawki dla rocznego dziecka muszą uwzględniać również niecodzienne sposoby ich użytkowania, dlatego warto stawiać na produkty sprawdzone, polecane przez innych rodziców bądź specjalistów.

Co na roczek będzie odpowiednim pomysłem?

Z pewnością zabawki pozwalające na pobudzenie do działań oraz zachęcenie do aktywności fizycznej. Fantastyczne, dobrze zaprojektowane rowerki biegowe Janod sprawdzą się zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców. Ich przemyślana konstrukcja uczy równowagi, pozwala na spożytkowanie energii na świeżym powietrzu, a także przyczynia się do poprawy ogólnej koordynacji ruchowej. Podobnie jak dziecięce hulajnogi, często wybierane przez ostrożne mamy. Prezent na roczek nie musi oznaczać rozwiązań drogich, wszystko, co zaciekawi malucha, może stać się idealnym wyborem.

Propozycje dedykowane przebywaniu na dworze są zawsze strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim dziecko poznaje najbliższe otoczenie, ma również szansę na naukę relacji z innymi dziećmi. Do popularnych pomysłów zaliczyć można także wszelkiego rodzaju jeździki, głównie ze względu na ich bezpieczniejszą niż rowerki formę. Taki prezent spodoba się maluchom ostrożnym, które w subtelny i nieco nieufny sposób podchodzą do nowych zabawek. Oferowane rozwiązania w tym zakresie posiadają wiele inspirujących modeli, które w krótkim czasie staną się najlepszym przyjacielem podwórkowych zabaw. 

Jakie zabawki mogą posłużyć przez lata?

Wybierając prezent na roczek dla chłopca czy dziewczynki dobrze sugerować się osobowością dziecka. Nawet najprostsze pomysły przynoszą bowiem ogrom radości przy właściwym ich zaprezentowaniu. Do łask popularności wracają więc efektowne, milutkie pacynki pozwalające na tworzenie najróżniejszych sytuacji czy teatrzyków. Ciekawe postaci z bajek bądź ulubione zwierzątka mogą pobudzać dziecko do mówienia, reagowania na konkretne sytuacje czy wymyślania coraz to nowszych zabaw, które nigdy się nie nudzą. Ciekawą koncepcją jest także wybór zabawek do kąpieli – które dziecko nie lubi bawić się w wannie? Fantastyczne silikonowe produkty uprzyjemnią codzienną dbałość o higienę, służąc przez długie lata. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwolą na gryzienie, ślinienie oraz przytulanie zaspokajając potrzeby roczniaków. Wiele z propozycji oswaja bobasa z nowymi czynnościami. Kolorowe prysznice od Yookidoo z pewnością ułatwią zapoznanie się z wodą i sprawią, że dziecko przestanie odczuwać przed nią strach.

Prezent na roczek co kupić?

Nasz asortyment to szereg nowoczesnych, sprawdzonych i polecanych przez ekspertów koncepcji. Wszystkie zaprojektowane z myślą o dzieciach, które dopiero poznają świat i własne możliwości. Ich wytrzymałość, dostosowanie do wieku oraz bezpieczna forma dadzą wytchnienie rodzicom, inspirując maluchy do coraz to odważniejszych kroków w kierunku nieznanego. Fenomenalne, ponadczasowe zabawki z drewna czy silikonu staną się nieodłącznym elementem codzienności. Prezent na roczek dla dziewczynki nie musi oznaczać lalki. Może stanowić dobrze przemyślaną grę edukacyjną, która, choć w pierwszej formie będzie raczej zabawą, z czasem pozwoli na logiczne myślenie i przyczyni się do rozwijania umiejętności umysłowych. Magnetyczne układanki do Janod pozwolą na zajęcie malucha podczas długiego zimowego popołudnia. Umożliwią również wspólną zabawę rodzeństwu! Warto skorzystać z oferty i wsparcia przez nas oferowanego. Zapewniamy sprawdzone, rozwijające zabawki, pozwalające na prawidłowy i skuteczny rozwój malucha na wielu płaszczyznach.