Kategorie

 Jest 54 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Lassig Komplet naczyń z melaminy Lela pastelowy niebieski to komplet pięknych, kolorowych naczyń z melaminy niemieckiej marki LASSIG, z motywem uroczej sarenki o imieniu Lela, w kolorze niebieskim.

  Lassig Komplet naczyń z melaminy Lela pastelowy niebieski to...

  85,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Miseczka Starlight olive. Okrągła miseczka z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Miseczka o szerszym brzegu nadaje się nawet na pierwsze posiłki maluszka. Jest bezpieczna, lekka i poręczna. Sprawdzi się również przy nauce samodzielnego jedzenia. Wykonana z najwyższej jakości, nietłukącej się melaminy.

  Lassig Miseczka Starlight olive. Okrągła miseczka z melaminy...

  21,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Miseczka Wildlife Żółw. Okrągła miseczka z melaminy niemieckiej marki LASSIG z motywem uroczego żółwia w przyjaznych odcieniach zieleni i brązu. Ma szerszy brzeg. Nadaje się nawet na pierwsze posiłki maluszka.

  Lassig Miseczka Wildlife Żółw. Okrągła miseczka z melaminy...

  21,00 zł
 • Lassig Talerz Starlight olive. Okrągły, spory talerzyk z melaminy niemieckiej marki LASSIG z wyższym i szerszym brzegiem. Nadaje się na pierwsze posiłki maluszka. 

  Lassig Talerz Starlight olive. Okrągły, spory talerzyk z melaminy...

  25,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Talerz Wildlife Słoń. Okrągły, spory talerzyk z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Talerzyk z wyższym i szerszym brzegiem, z motywem uroczego słonia w intensywnym odcieniu różu.

  Lassig Talerz Wildlife Słoń. Okrągły, spory talerzyk z melaminy...

  25,00 zł
 • Lassig Talerz Wildlife Żółw. Okrągły, spory talerzyk z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Talerzyk z wyższym i szerszym brzegiem, z motywem uroczego żółwia w przyjaznych odcieniach zieleni i brązu.

  Lassig Talerz Wildlife Żółw. Okrągły, spory talerzyk z melaminy...

  25,00 zł
 • EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl niebieska to podkładka i pojemna miska w jednym, stworzona z wyjątkowego silikonu.

  EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl niebieska to...

  89,00 zł
 • EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl zielona. Happy Bowl amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to podkładka i pojemna miska w jednym, stworzona z wyjątkowego silikonu. Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie (prawie na...

  EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl zielona. Happy...

  89,00 zł
 • EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl różowa. Happy Bowl amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to podkładka i pojemna miska w jednym, stworzona z wyjątkowego silikonu. Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie (prawie na...

  EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl różowa. Happy...

  89,00 zł
 • EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl szara. Happy Bowl amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to podkładka i pojemna miska w jednym, stworzona z wyjątkowego silikonu. Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie (prawie na...

  EZPZ Silikonowa miseczka z podkładką 2w1 Happy Bowl szara. Happy...

  89,00 zł
 • Lassig Talerz Little Tree Lis. Okrągły, spory talerzyk z melaminy niemieckiej marki LASSIG. Talerzyk z wyższym i szerszym brzegiem, z motywem z motywem iglastego lasu ze zwierzątkami. 

  Lassig Talerz Little Tree Lis. Okrągły, spory talerzyk z melaminy...

  25,00 zł
 • EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat niebieski. Mini Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to nieduża, poręczna podkładka i trójdzielny talerzyk w jednym, stworzony z najbezpieczniejszego silikonu. Pasuje do większości blatów krzesełek do karmienia.

  EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat niebieski....

  95,00 zł
 • EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat zielony. Mini Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to nieduża, poręczna podkładka i trójdzielny talerzyk w jednym, stworzony z najbezpieczniejszego silikonu. Pasuje do większości blatów krzesełek do karmienia. Dzięki zamykanemu opakowaniu, jest to idealne rozwiązanie na podróż.

  EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat zielony....

  95,00 zł
 • EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat różowy. Mini Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to nieduża, poręczna podkładka i trójdzielny talerzyk w jednym, stworzony z najbezpieczniejszego silikonu. Pasuje do większości blatów krzesełek do karmienia. Dzięki zamykanemu opakowaniu, jest to idealne rozwiązanie na podróż.

  EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat różowy. Mini...

  95,00 zł
 • EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat szary. Mini Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to nieduża, poręczna podkładka i trójdzielny talerzyk w jednym, stworzony z najbezpieczniejszego silikonu. Pasuje do większości blatów krzesełek do karmienia. Dzięki zamykanemu opakowaniu, jest to idealne rozwiązanie na podróż.

  EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 Mini Mat szary. Mini...

  95,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 54 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór