Kategorie

 Jest 66 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -18%

  Kolekcja drewnianych samochodzików STORY Racing francuskiej marki Janod to 10 unikatowych, wykonanych z najlepszych materiałów samochodów wyścigowych do zabawy.

  Kolekcja drewnianych samochodzików STORY Racing francuskiej marki...

  28,00 zł 22,96 zł
 • -18%

  Wyścigówka drewniana Formuła1 Janod to 10 unikatowych, wykonanych z najlepszych materiałów samochodów wyścigowych do zabawy. Gratka dla fana wyścigów, który z radością zbierze całą kolekcję: czerwony i srebrny samochodzik Formuła 1 oraz pozostałe wyścigówki w innych stylach: Retromotor, Speed, Roadster oraz Racer. 

  Wyścigówka drewniana Formuła1 Janod to 10 unikatowych, wykonanych z...

  29,00 zł 23,78 zł
 • -18%

  Drewniana szczotka do zamiatania, Janod. Ma intensywną jasnozieloną rączkę i czerwone włosie – jest to zestaw kolorów wszystkich produkty z serii. Wygodna rączka dostosowana została długością do wzrostu i możliwości małego dziecka.

  Drewniana szczotka do zamiatania, Janod. Ma intensywną jasnozieloną...

  37,00 zł 30,34 zł
 • -18%

  Bączek metalowy Farma Janod (zielony i czerwony) to wspaniała zabawa na długie godziny dla każdego małego miłośnika zwierząt, mieszkających na farmie. Po wprawieniu w ruch bączek zaczyna wirować, wydając dźwięki przyjemne dla ucha.

  Bączek metalowy Farma Janod (zielony i czerwony) to wspaniała...

  41,00 zł 33,62 zł
 • -18%

  Tamburyn Confetti Janod. Drewniany tamburyn francuskiej marki Janod pomoże rozwinąć koordynację ruchową oraz poczucie rytmu Twojego dziecka. Tamburyn jest instrumentem łatwym w użyciu, po potrząśnięciu wydaje przyjemny dla ucha dźwięk.

  Tamburyn Confetti Janod. Drewniany tamburyn francuskiej marki Janod...

  44,00 zł 36,08 zł
 • -18%

  Harmonijka Confetti Janod. Grając na harmonijce Confetti francuskiej marki Janod dziecko uczy się rozróżniania dźwięków oraz poznaje sposób, w jaki powstają różne brzmienia. Harmonijka to instrument, który przy niewielkim wysiłku wydaje przyjemne dla ucha dźwięki.

  Harmonijka Confetti Janod. Grając na harmonijce Confetti...

  25,00 zł 20,50 zł
 • -18%

  Flet drewniany Confetti Janod. Drewniany flet francuskiej marki JANOD sprawdzi się jako pierwszy instrument dla Twojego dziecka. Jest łatwy w obsłudze, pięknie wykonany i doskonale dopasowany rozmiarami do małej dłoni.

  Flet drewniany Confetti Janod. Drewniany flet francuskiej marki...

  42,00 zł 34,44 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Kaloo Owieczka Waniliowa przytulanka - zawieszka do smoczka - kolekcja Les Amis to urocza owieczka-przytulanka francuskiej marki KALOO to idealna zabawka dla Twojego dziecka. To niezwykle miękka, piękna i perfekcyjnie wykończona maskotka, która jest równocześnie zawieszką do smoczka – z tyłu ma umieszczony jasnofioletowy klips, a z przodu – sznureczek, na...

  Kaloo Owieczka Waniliowa przytulanka - zawieszka do smoczka -...

  49,00 zł 41,65 zł
 • -15%

  Kaloo Osiołek Popielaty przytulanka - zawieszka do smoczka kolekcja Les Amis to uroczy osiołek-przytulanka francuskiej marki KALOO to idealna zabawka dla Twojego dziecka. To niezwykle miękka, piękna i perfekcyjnie wykończona maskotka, która jest równocześnie zawieszką do smoczka – z tyłu ma umieszczony jasnofioletowy klips, a z przodu – sznureczek, na...

  Kaloo Osiołek Popielaty przytulanka - zawieszka do smoczka kolekcja...

  49,00 zł 41,65 zł
 • -15%

  Kaloo Owieczka Waniliowa grzechotka na rączkę kolekcja Les Amis to urocza owieczka-grzechotka na rączkę francuskiej marki KALOO to idealna zabawka dla Twojego dziecka. To niezwykle miękka, piękna i perfekcyjnie wykończona opaska na nadgarstek maluszka, zapinana na rzep i całkowicie bezpieczna.

  Kaloo Owieczka Waniliowa grzechotka na rączkę kolekcja Les Amis to...

  35,00 zł 29,75 zł
 • -15%

  Kaloo Osiołek Popielaty grzechotka na rączkę kolekcja Les Amis to uroczy osiołek-grzechotka na rączkę francuskiej marki KALOO to idealna zabawka dla Twojego dziecka. To niezwykle miękka, piękna i perfekcyjnie wykończona opaska na nadgarstek maluszka, zapinana na rzep i całkowicie bezpieczna.  

  Kaloo Osiołek Popielaty grzechotka na rączkę kolekcja Les Amis to...

  35,00 zł 29,75 zł
 • -15%

  Wooly Organic Classic Bunny Uszy Zajączka organiczny gryzak 19cm to bezpieczny i naturalny gryzak, który zapewnia ulgę podczas ząbkowania u dzieci. Jest to doskonały stymulator dla sensorycznej nauki maluszka. Zapakowany w stylowe pudełko. Mały prezent dla noworodka.

  Wooly Organic Classic Bunny Uszy Zajączka organiczny gryzak 19cm to...

  39,90 zł 33,92 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -18%

  Magnesy drewniane Farma 24 sztuki Janod. Zestaw drewnianych magnesów Farma francuskiej marki Janod to wspaniały prezent dla kilkulatka. Zestaw zawiera 24 magnesy o wielkości około 5 cm nawiązujące do tematyki farmy: zwierzęta, snopki siana i pojazdy.

  Magnesy drewniane Farma 24 sztuki Janod. Zestaw drewnianych...

  53,00 zł 43,46 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -18%

  Terkotka drewniana Confetti Janod - drewniana terkotka francuskiej marki JANOD sprawdzi się jako pierwszy instrument dla Twojego dziecka. Jest łatwa w obsłudze, pięknie wykonana i doskonale dopasowana rozmiarami do małej dłoni. Wspiera rozwój dziecka poprzez obcowanie z muzyką. Terkotkę zaprojektowano we Francji. Idealnie nadaje się na prezent.

  Terkotka drewniana Confetti Janod - drewniana terkotka francuskiej...

  27,00 zł 22,14 zł
 • -18%

  Kastaniety drewniane Confetti Janod - drewniane kastaniety (klekotki) francuskiej marki JANOD sprawdzą się jako pierwszy instrument dla Twojego dziecka. Są łatwe w obsłudze, pięknie wykonane i doskonale dopasowane rozmiarami do małej dłoni. Wspierają rozwój dziecka poprzez obcowanie z muzyką, a ich dźwięk jest przyjemny dla ucha. Kastaniety zaprojektowano...

  Kastaniety drewniane Confetti Janod - drewniane kastaniety...

  27,00 zł 22,14 zł
Pokazuje 1 - 15 z 66 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór